E-reX 24 – tabletky na erekciu a skvalitnenie sexuálneho života

Hľadáte niečo, čo by vám pomohlo zlepšiť erekciu a zvýšiť chuť na sex? Výživový doplnok E-reX 24 sa používa na zlepšenie potencie a erekcie, zvýšenie libida a taktiež na zväčšenie penisu či zintenzívnenie ejakulácie. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý vraj prináša mnoho benefitov. Čo všetko E-reX 24 ponúka, aké má zloženie a ako ho užívať? Pozreli sme sa na jeho výhody, ale aj nevýhody.

Výroba a distribúcia

Belgická spoločnosť Biolab SA je exkluzívnym distribútorom amerického prípravku E-reX 24 v Európe. Táto firma vraj bola jednou z prvých spoločností, ktoré sa snažili riešiť problémy s erektilnou dysfunkciou u mužov alternatívne, a to prírodnou cestou. Na Slovensku zastupuje spoločnosť Biolab SA výhradne firma World CZ s.r.o. so sídlom v Prahe.

Ponuka E-reX 24

Pod značkou E-reX 24 môžete nájsť dva produkty. Doplnok stravy vo forme tabliet a intímny gél. Oba tieto prípravky pôsobia na stoporenie penisu a jeho udržateľnosť v stoporenom stave.

E-reX 24 tablety

Prípravok E-rex 24 vo forme tabliet sa užíva na podporu erekcie a na skvalitnenie sexuálneho života. Vďaka jeho zloženiu má priaznivý vplyv na normálnu hladinu testosterónu a zároveň podporuje libido a fyzickú aktivitu. Má pozitívny účinok na udržanie erekcie a na výkonnosť.

E-reX 24 intímny gél

Ako doplnok k tabletovej forme prípravku vyrobili aj intímny gél, ktorý pôsobí ako lubrikant, no zároveň zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov pri pohlavnom styku a svojím zložením prispieva aj k udržateľnej a kvalitnej erekcii.

Čo obsahuje E-reX 24

Prípravok na erekciu E-reX 24 sa vyznačuje svojím prírodným a zároveň exotickým zložením. Práve jeho najväčšie zastúpenie majú dve aktívne látky pochádzajúce z rastlín z pralesov Južnej Ameriky. Ide o Ilex Paraguariensis, nazývanú tiež ako Yerba Maté, a Ptychopetalum olacoides, nazývanú tiež Muira Puama.

Zloženie E-reX 24 tablety

 • 300 mg prášok z lístkov Yerba Maté, Cezmíny paraguajskej
 • 300 mg prášok z kôry Muira Puama
 • 12,5 mg oxid zinočnatý, z toho 7,44 mg zinok
 • oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)
 • kremičitan horečnatý (protihrudkujúca látka)
 • uhličitan vápenatý (farbivo)
 • extrakt Spiruliny (farbivo)
 • mikrokryštalická celulóza (plnidlo)
 • fosforečnan vápenatý (plnidlo)
 • stearan horečnatý (emulgátor)
 • hydroxypropylmetylcelulóza, HPMC (obaľovacia látka)
 • hydroxypropylcelulóza (obaľovacia látka)

Nutričné hodnoty 1 tablety

 • energetická hodnota 5 kcal/21 kJ
 • sacharidy 0,4128 g
 • bielkoviny 0.2244 g
 • tuky 0,2746 g

Zloženie E-reX 24 intímneho gélu

 • voda
 • extrakt z koreňa Všehoja ázijského (Panax ginseng)
 • extrakt z listov Ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba)
 • extrakt z kôry Muira Puama (Ptychopetalum olacoides)
 • extrakt z listov Hamamelu virgínskeho (Hamamelis virginiana)
 • extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris)
 • ethoxidiglykol
 • kokosové alkány
 • propylénglykol
 • peg-7 glyceryl kokoát
 • biosacharid gum-1
 • hydroxypropyl guar
 • sorbitol
 • sukcinoglykan
 • kaprylové triglyceridy
 • diazolidinyl močovina
 • edta – sodná soľ

Cezmína paraguajská, Yerba Maté

Strom Yerba Maté rastie pozdĺž brehov v horských lesoch Paraguaje a Brazílie, pričom jeho výskyt je už skôr vzácny a ojedinelý. V minulosti jeho listy konzumovali indiáni, pretože mal na nich povzbudzujúce účinky. Dnes sa konzumuje v sušenom stave.

Zloženie listov Yerba Maté je pestré, no najviac sa využíva kvôli látkam teobromín a teofylín. Tieto dve zložky podporujú mužskú zdatnosť a udržujú tak prirodzený stav stoporenia po dlhšiu dobu.

Muira Puama

Muira Puama je vzácny krík so šedým kmeňom vyskytujúci sa v amazonských pralesoch Brazílie. Aj tento krík patrí k dnes už vzácnym, pričom v minulosti ich indiáni používali v ich tradičnej medicíne.

Patrí k najznámejším amazonským ľudovým liekom na zvyšovanie libida a tvrdosť penisu. Takisto pôsobí ako nervový stimulant, a to práve vo vzťahu k vnímavosti k sexuálnym stimulom. Zvyšuje výkonnosť a vďaka prchavým olejom obnovuje sexuálnu túžbu.

Zinok

Zinok sa vyznačuje najmä udržiavaním normálnej hladiny testosterónu v krvi a celkovo pozitívnym vplyvom na funkciu pohlavného ústrojenstva. Je výborným antioxidantom a podporuje aj funkciu prostaty.

Účinky E-reX 24

Prípravok E-reX 24 sa vyznačuje skvalitnením sexuálneho života, a to na základe troch účinkov. Sú nimi

 • podpora erekcie
 • intenzívnejšia ejakulácia
 • zväčšenie penisu

Dokáže toho však oveľa viac. Poďme si jednotlivé účinky bližšie popísať.

Podpora erekcie

Výťažky z listov Yerba Maté podporujú prirodzený stav stoporenia, vďaka čomu je erekcia nielen výraznejšia, ale aj trvácnejšia. Takisto obsah zinku vplýva na funkciu mužského pohlavného ústrojenstva, a to udržiavaním normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Intenzívna ejakulácia

Máte problém s ejakuláciou? V prípade, ak je príčinou vašich problémov nízka hladina testosterónu, prípravok E-reX 24 vám vďaka svojmu unikátnemu zloženiu môže pomôcť. V opačnom prípade sa môže dostaviť zlepšenie, no pravdepodobne nie také výrazné.

Zväčšenie penisu

Tým, že tablety E-reX 24 vplývajú na erekciu, sa penis o čosi zväčšuje. Práve vďaka poriadnemu stoporeniu je penis viditeľne hrubší a väčší. Nie je to však nijak radikálne zväčšenie. Pohlavný úd vďaka potrebnému a vhodnému prekrveniu môže pôsobiť celkovo masívnejšie.

Zvýšenie libida

Práve vďaka výťažkom z exotických stromov a kríkov má E-reX 24 vplyv aj na mužské libido. Nakoľko posilňuje tvorbu testosterónu v tele, odzrkadlí sa to aj na zvýšenej chuti na sex.

erex24 recenzia

Predĺženie pohlavného styku

Mužom, ktorí nie sú so svojou sexuálnou výdržou spokojní, môže pomôcť práve zloženie prípravku E-reX 24. Jednak na dĺžku pohlavného styku pôsobí optimálna hladina testosterónu a tým posilnené libido, a taktiež pôsobenie ďalších látok, vďaka ktorým sa predlžuje doba erekcie a otláča sa ochabnutie pohlavného údu.

Nežiaduce účinky

Vďaka zloženiu prírodného charakteru výrobca neudáva žiadne zdravotné riziká. Veľmi ojedinele sa muži môžu stretnúť s alergickou reakciou na jednotlivé zložky prípravku, prípadne na krátkodobé problémy s trávením. Pri alergickej reakcii je vhodné konzultovať užívanie E-reX 24 s lekárom, ale tráviace problémy po čase pominú.

Ako užívať E-reX 24

Pri E-reX 24 intímnom géle stačí naniesť prstami primerané množstvo gélu na intímne miesta. Pôsobí ako výborný lubrikant a zároveň zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov na dotyk.

Dávkovanie E-reX 24 tabliet

Pri tabletovej forme sa užíva jedna tableta denne, najlepšie ráno a nalačno. Tabletu treba zapiť dostatočným množstvom vody.

 • maximálna denná dávka sú 2 tablety, pričom prvá sa užije ráno a druhá približne hodinu pred pohlavným stykom
 • pri pravidelnom užívaní stačí jedna tableta za 3 alebo 4 dni, nakoľko táto dávka zabezpečí normálnu hormonálnu hladinu

Kde kúpiť E-reX 24

Ako sme už spomenuli, výhradným distribútorom pre Slovensko je firma World CZ s.r.o. so sídlom v Prahe. Majú vlastnú distribučnú sieť, a to webovú stránku erex24.sk. V lekárni teda budete tento prípravok hľadať márne.

Výhodou jedného distribučného kanála je však to, že si môžete byť istý originalitou zakúpeného tovaru. Navyše, priamo na stránke poskytujú garanciu vrátenia peňazí v prípade, ak s prípravkom nebudete spokojní.

Balenie a cena

E-reX 24 obsahuje 30 tabliet plus ďalších 15 tabliet zadarmo a aktuálne stojí 31,99 eur. Pod názvom E-reX 24 Forte nájdete 60-tabletové balenie s 15-timi tabletkami navyše, a to za 51,98 eur. Môžete tak ušetriť 12 eur. Až 26,99 eur ušetríte pri kúpe 90 + 15-tabletového balenia E-reX 24 Extra Forte.

E-reX 24 intímny gél má 50 ml a jeho cena je 18,95 eur. Pri Forte a Extra forte verzii takisto môžete ušetriť nemálo peňazí. Pri kúpe dvoch balení pod názvom Forte ušetríte 7,95 eur a pri kúpe troch balení pod názvom Extra Forte až 17,10 eur.

TIP: Vyskúšať môžete aj rovno oba prípravky. Práve ich kombináciou môžete ušetriť opäť ďalšie eurá. Už len pri kúpe jedného prípravku E-reX 24 v tabletovej forme spolu s intímnym gélom ušetríte 10,29 eur.

Časté otázky ohľadom E-reX 24 tabliet na erekciu

Zisťovali sme, aké otázky sa práve pri prípravku E-reX 24 pýtate najčastejšie a prinášame vám na ne rovno odpovede. Na väčšinu otázok nájdete odpovede priamo v texte, no niektoré sme ešte nespomenuli. Práve tým sa budeme venovať teraz.

Za aký čas začne E-reX 24 účinkovať?

Tak ako pri všetkom, tak aj pri tomto prípravku na erekciu vám nikto nevie presne povedať, aký silný a ako rýchly bude jeho účinok. Každý muž môže na rovnaké dávky reagovať inak a takisto to závisí od toho, aké problémy či dysfunkcie vás trápia a aké sú ich príčiny.

Najmä pri nedostatočnej hladine testosterónu v krvi sa môžu prvé výsledky objaviť už po pár dňoch. Niekedy ich spozorujete až po týždni a niekedy to, bohužiaľ, môže trvať dlhšie.

Ako dlho po užití balenia E-reX 24 budem pociťovať jeho účinky?

Tieto tabletky je vhodné užívať dlhodobo. Problémy s erekciou a potenciou sa zo dňa na deň nevyliečia a takisto po mesačnej dávke nebudú rovnako silné ešte dlhú dobu. U niektorých sa prejavovali účinky aj dva až tri týždne po vysadení tabletovej formy, no neskôr sa k nej museli opäť vrátiť.

Môžem popri užívaní E-reX 24 tabliet piť alkohol?

Tak ako pri iných prípravkoch na erekciu, aj pri tomto platí nekombinovať užívanie tabliet a alkoholu. Alkohol totiž môže ovplyvniť účinnosť tabliet. Okrem toho, už len sám o sebe sa vo väčšej miere podieľa na problémoch s erekciou, najmä pri vyšších dávkach.

Ako a kedy mi prídu E-reX 24 tablety po ich objednaní?

Objednanie tabliet či intímneho gélu je jednoduché a rýchle. Vyberiete si, o aký produkt alebo ich kombináciu máte záujem. Zadáte svoje fakturačné a dodacie údaje a zvolíte si dopravu a platbu. K dispozícii máte dopravu Slovenskou poštou alebo kuriérom GLS, pričom balenie je diskrétne a nič nenaznačuje, aký výrobok obsahuje.

Čo sa platby týka, môžete si zvoliť platbu cez online bránu Paypal, prípadne si dáte balík doručiť na dobierku. Dodanie je väčšinou do 48 hodín, pričom pri skorej objednávke môžete mať balíček už na druhý deň doma.

Skúsenosti redakcie

Pri prípravkoch na erekciu sa môžete stretnúť s rôznymi recenziami. Aj pri značke E-reX 24 nájdete na internete množstvo skúseností. Bohužiaľ nikdy neviete, či to písal konkurent, niekto z firmy, alebo naozaj človek, ktorý to používa. Aj preto sme zhodnotili väčšinu recenzií, s ktorými sme sa stretli a spravili pre vás taký sumár.

 • prevažná väčšina skúseností hodnotí výrobok E-reX 24 pozitívne
 • pozitívom je prírodné zloženie obohatené o exotické zložky
 • zvýšenie sexuálnej stimulácie a libida
 • dlhšie udržanie erekcie
 • jednoduché objednanie, rýchle a diskrétne dodanie
 • nevýhodou môže byť pomalý nástup účinku, teda žiadne náhle stoporenie ihneď po požití tabletky
 • spôsob dlhodobého dávkovania niektorí uvítali a iným sa zase nepáčil

Ako vidíte, sto ľudí, sto chutí. Aj preto je najlepšie vyskúšať prípravok na vlastnej koži, ako sa hovorí, a pre zhodnotenie jeho účinkov ho užívať dlhodobejšie. Máte skúsenosti s týmto prípravkom? Podeľte sa o ne v komentároch a urýchlite tak rozhodovanie ostatných.