Zerex – čo obsahuje a ako užívať tabletky na erekciu

Tabletky na erekciu značky Zerex patria medzi tie známejšie. Ide o voľnopredajný výživový doplnok určený na podporu libida, sexuálnej vitality a výkonu. Pozitívne vplýva na mužské sexuálne funkcie ako je erekcia a ejakulácia a zvyšuje sexuálny apetít.

V tomto článku sa budeme venovať ich zloženiu, účinkom, dávkovaniu a skúsenostiam.

Ponuka Zerexu

V ponuke Zerexu nájdete viacero produktov ovplyvňujúcich mužskú erekciu a sexuálny apetít. Okrem čistých výťažkov Kotvičníku zemného, L-arginínu a Žeruchy peruánskej sú to tri varianty prípravku Zerex.

Zerex Klasik

Zerex Klasik ponúka pomoc v podobe tabletiek podporujúcich libido, teda chuť na sex. Okrem toho vplýva na sexuálnu vitalitu a výkon a takisto zásobuje organizmus krvou, čo má za následok pevnejšiu erekciu. Najmä tomuto výrobku sa budeme venovať aj v ďalších riadkoch.

Zerex Extralong

Zerex Extralong je určený pre mužov, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Svojím zložením vplýva na dĺžku pohlavného styku, čo má za následok potláčanie rýchleho vyvrcholenia, a teda kvalitnejší sexuálny život.

Zerex Ultragold

Zerex Ultragold bol špeciálne vyvinutý na podporu sexuálnych funkcií muža, a to najmä v produktívnom veku, keď sa pár snaží o splodenie potomka. Zároveň je vhodný aj pre seniorov či mužov, ktorí sú dlhodobo vystavení stresu.

Výroba a distribúcia

Zerex je značka, pod ktorú patria americké prípravky vyrobené v USA. Distribútorom pre Slovensko a ďalšie európske krajiny je slovenská spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne.

Všetky produkty, ktoré nájdete pod značkou Zerex, sú certifikované akreditovanými laboratóriami, spĺňajú požiadavky a normy ÚVZ SR a majú prírodné zloženie. Vďaka pravidelným testom si tak môžeme byť istí, že obsahujú presne to, čo majú napísané v zložení.

Čo obsahuje Zerex

Zloženie Zerex tabletiek na erekciu je prírodné. Tvorí ich zmes extraktov z rastlín, rôznych vitamínov a aminokyselín.

 

.

 

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný môžete v zložení nájsť aj pod latinským názvom Tribulus Terrestris. Ide o tradičnú liečivú rastlinu z Ázie, ktorá sa používa na zlepšenie sexuálnej funkcie a fyzického výkonu u mužov. Podporuje mužské libido a takisto vplýva aj na tvorbu spermií. Aj preto ho viete nájsť v rôznych prípravkoch na podporu erekcie.

L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá pomáha pri liečbe príznakov erektilnej dysfunkcie. Hrá dôležitú úlohu pri produkcii oxidu dusnatého, ktorý je nevyhnutný z hľadiska regulácie krvného tlaku. Tým, že ho produkuje, uvoľňuje cievy a umožňuje tak ich lepšie prekrvenie. To má za následok aj lepšie prekrvenie penisu, a teda kvalitnejšiu erekciu.

Maca peruánska

Maca peruánska, latinsky Lepidium meyenii, je rastlina pochádzajúca z peruánskych Ánd. V jej domovine ju pre svoje účinky volajú aj Peruánska viagra. Zvyšuje totiž libido a stimuluje mužskú sexualitu. Takisto sa používa pri oslabenej erekcii či pri impotencii. U nás ju poznáme aj pod názvom Žerucha peruánska.

L-citrulín

L-citrulín patrí medzi ďalšie aminokyseliny prispievajúce k zlepšeniu príznakov pri erektilnej dysfunkcii. Je totižto prirodzeným zdrojom L-arginínu, ktorý, ako sme už spomenuli, rozširuje cievy a tým pomáha ku kvalitnejšej erekcii. Sám o sebe zvyšuje L-citrulín aj sexuálnu aktivitu.

L-lyzín

L-lyzín pôsobí ako L-citrulín. Ide o aminokyselinu, ktorá podporuje tvorbu hormónov a ďalších látok potrebných pre celkovú sexuálnu aktivitu a výdrž. Aj vďaka tomu sa používa pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

Kakaovník pravý

Kakaovník pravý, presnejšie extrakt z kakaových bôbov, sa používa kvôli obsahu teobromínu. Ten má na ľudskú sexualitu hneď niekoľko účinkov. Pôsobí ako afrodiziakum a zvyšuje sexuálnu výkonnosť.

Schizandra čínska

Schizandra čínska, latinsky Schizandra chinensis, sa nachádza v kapsulách Zerex Ultragold. Ide o silný antioxidant s množstvom pozitívnych účinkov. Zerex si ju vybral do svojho zloženia vďaka tomu, že pôsobí ako afrodiziakum, stimuluje krvný obeh a má utišujúce účinky pri strese, vyčerpaní či depresiách.

Pestrec mariánsky

Výťažok z pestreca mariánskeho nájdete v kapsulách Zerex Extralong. Pestrec je známy svojimi účinkami na pečeň, no málokto vie, že podporuje aj erekciu a potenciu u mužov. Pomáha pri prekrvení pohlavných orgánov, vďaka čomu má vplyv na kvalitu stoporenia penisu.

Ženšen

Zerex Extralong obsahuje okrem iného aj Všehoj Ázijský, latinsky Panax ginseng. Táto bylinka pochádza z východnej Ázie, používa sa ako afrodiziakum a medzi jej výborné vlastnosti patrí zlepšovanie funkcie pohlavných orgánov. Svojím zložením stimuluje nervovú sústavu, presnejšie jej centrum, a takisto zlepšuje vnímanie sexuálneho dráždenia. Vďaka tomu predchádza predčasnej ejakulácii a predlžuje pohlavný styk.

Vitamíny skupiny B

Zerex Ultragold obsahuje aj vitamíny skupiny B, presnejšie riboflavín (B2), pyridoxínhydrochlorid (B6) a kyanokobalamín (B12). Vitamín B2 podporuje lepšie prekrvenie, a teda prispieva ku kvalitnejšej erekcii. Vitamín B6 zlepšuje psychický stav a takisto podporuje libido. Vitamín B12 vplýva na centrálnu nervovú sústavu v každom veku. Výsledkom tejto kombinácie je vyššie libido a kvalitnejšia erekcia, a to aj u starších mužov.

Meď

Meď patrí k dôležitým stopovým prvkom. Zerex Ultragold kapsule ho obsahujú najmä pre jeho antioxidačné činnosti a podporu celkovej vitality.

Zinok

Zinok sa vyznačuje pozitívnym vplyvom na funkciu pohlavného ústrojenstva. Je výborným antioxidantom a navyše podporuje aj funkciu prostaty. Nájdete ho v kapsulách Zerex Ultragold.

Účinky Zerexu

Spomenuli sme si účinky jednotlivých ingrediencií v zložení prípravkov Zerex. Ako ale pôsobí táto zmes? Vďaka výborným vlastnostiam jednotlivých látok má naozaj mnoho pozitív.

Zlepšenie erekcie

Zerex Klasik spolu so Zerex Ultragold patria medzi najžiadanejšie produkty na zlepšenie erekcie z tejto rady. Vďaka svojmu zloženiu vplývajú na dostatočné prekrvenie ciev, a tým na kvalitné stoporenie penisu.

Zhrubnutie penisu

Ruka v ruke s prekrvením pohlavného údu ide nielen zlepšenie erekcie, ale aj zhrubnutie penisu. Penis sa v stoporenom stave nielen predĺži, ale celkovo zväčší, a teda aj zhrubne.

Zvýšenie sexuálneho apetítu

Kotvičník zemný sa používa aj na zvýšenie mužského hormónu, testosterónu. Práve jeho nízka hladina môže byť príčinou zníženej chuti na sex, prípadne dokonca príčinou jej straty. Kotvičník zemný a ďalšie zložky zerexu sexuálny apetít podporujú a zvýrazňujú tak chuť na pohlavný styk.

zerex recenzia

Predĺženie erekcie a pohlavného styku

Vďaka kvalitnej erekcii sa dá jednoducho dosiahnuť aj predĺženie pohlavného styku, nakoľko určité zložky Zerexu, ide najmä o Zerex Extralong, bránia predčasnej ejakulácii. Oddialenie ejakulácie je tak riešením pre mužov, ktorých trápi rýchle vyvrcholenie.

Ďalšie účinky Zerexu

Zerex Ultragold obsahuje aj rôzne minerály a vitamíny, vďaka ktorým dokáže posilňovať imunitný systém. Celkovo však tabletky Zerex prinášajú mužom viac energie a chuti na pohlavný styk, lepšiu vitalitu a zlepšenie erekcie.

Nežiaduce účinky

Vďaka tomu, že si Zerex potrpí na kvalitné prípravky s prírodným zložením, sa môže pochváliť minimálnymi nežiaducimi účinkami. Obsah čisto prírodných látok bez umelých farbív a iných zložiek je telu prirodzený, a tak sa nežiaduce účinky môžu vyskytnúť iba v prípade prekročenia výrobcom stanovenej odporúčanej dennej dávky.

Tieto prípravky však nemôžu užívať deti a tehotné či dojčiace ženy. Takisto sa neodporúča kombinovať Zerex s inými prípravkami na erekciu. Pre podporu jeho účinkov či rýchlejší efekt môžete použiť čisté výťažky jeho jednotlivých zložiek, ktoré predávajú aj osobitne.

Zerex sa neodporúča užívať v prípade, že:

  • trpíte problémami s krvným tlakom
  • máte vrodenú chybu srdca či ochorenia srdca a ciev
  • máte problém so zrážanlivosťou krvi
  • trpíte na ochorenia pečene
  • máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku

V takýchto prípadoch je lepšie konzultovať užívanie tabletiek Zerex s vaším lekárom.

Ako užívať Zerex

Zerex patrí k výživovým doplnkom, ktoré pre ich efekt treba užívať dlhodobo. Nakoľko to nie je liek, jednorazová dávka síce bude mať svoj účinok, no iba krátkodobý. Ak teda chcete vyriešiť svoje problémy s erekciou na dlhšie obdobie, Zerex treba užívať minimálne dva týždne.

Dávkovanie

Pre dlhodobý efekt stačí užívať jednu tabletku denne, a to po dobu aspoň dva týždne. Pri užití jednorazovej dávky sa tabletka podáva hodinu pred pohlavným stykom, pričom maximálna denná dávka sú 2 tabletky.

Upozornenie: Stanovenú maximálnu dennú dávku určite neprekračujte. Účinok vám to nezosilní, no môžu sa u vás objaviť vedľajšie účinky či alergické reakcie.

Kde kúpiť Zerex?

Aj keď Zerex nie je liek, môžete ho kúpiť v lekárni. Bežne ho však v lekárni nenájdete, majú ho iba vo vybraných prevádzkach. Kde ho ale určite zoženiete, je na oficiálnom e-shope značky Zerex. Výhodou a asi aj dôvodom, prečo nedistribuujú do kamenných predajní, je niekoľko.

  • predaj na internete nie je tak nákladný, čo sa odráža aj na lacnejšej cene produktu
  • cez e-shop je nákup jednoduchý, rýchly a diskrétny
  • tabletky môžete mať doma už na druhý deň

Balenie a cena

Priamo na webe značky Zerex si viete kúpiť 12-kapsulové balenie za 29 eur. V prípade, že by ste Zerex chceli iba vyskúšať, môžete si objednať aj vzorku s dvoma kapsulami. Takéto balenie vás vyjde 9 eur.

Ak by ste mali záujem rovno o tri najžiadanejšie produkty značky Zerex, a to Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold, ponúkajú aj trojbalenie zložené z 12 kapsúl Zerex Klasik, 12 kapsúl Zerex Extralong a 120-kapsulového balenia Zerex Ultragold. Táto trojkombinácia plná aminokyselín, vitamínov a afrodiziák vás vyjde 115 eur.

Časté otázky ohľadom Zerex tabliet na erekciu

Na internete sme našli mnoho otázok týkajúcich sa Zerex tabliet, ich účinkov a užívania. Spravili sme vám preto prehľad tých najčastejšie sa opakujúcich a pre väčší prehľad ich zodpovedali.

Môže sa Zerex užívať s alkoholom?

Romantické chvíle idú často ruka v ruke s rôznymi drinkami, vínom či sektom, a preto mnohých z vás zaujímalo, či sa môžu tieto tabletky kombinovať s alkoholom. Nakoľko Zerex neobsahuje žiadne liečivá a nie je to liek, jeho prírodné zloženie by v kombinácii s alkoholom nemalo mať nepriaznivé následky. Avšak, aj napriek tomu výrobca neodporúča konzumáciu alkoholu v spojení so Zerex tabletkami. Veď predsa už len samotný alkohol neprospieva erekcii.

Kto môže a kto nemôže užívať Zerex Klasik?

Tabletky, ktoré zvyšujú libido, a teda chuť na sex, Zerex ponúka iba pre dospelých mužov. Nemôžu ho užívať ženy a ani deti. Takisto sa neodporúča užívať v prípade, ak trpíte problémami s nízkym krvným tlakom, máte vrodenú chybu srdca či ochorenia srdca a ciev, prípadne máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. V týchto prípadoch je lepšie konzultovať užívanie kapsúl Zerex s vaším lekárom.

Aký je rozdiel medzi užívaním tabletiek krátkodobo a dlhodobo?

V prípade, ak máte problémy s potenciou, tabletky Zerex je vhodné užívať dlhodobo. Takisto na celkové zlepšenie erekcie a libida je vhodné brať Zerex pravidelne a aspoň dva týždne. Dlhodobým užívaním máte väčšiu šancu na zlepšenie a skvalitnenie vášho sexuálneho života.

Skúsenosti redakcie

Zerex Klasik si väčšina mužov chváli. Pozdáva sa im prírodné zloženie a rýchly nástup erekcie. V niektorých prípadoch je účinnosť raz väčšia a raz menšia, no celkovo sú recenzie pozitívne. Najlepšie ohlasy sú na rýchlosť stoporenia a prírodné zloženie s afrodiziakami. V jednej recenzii sa dokonca píše, že pri iných značkách tabletiek na erekciu sa musia užívať aj dve a viac, aby sa dosiahol účinok, ale pri Zerexe postačí jedna tabletka, tak ako je v návode.

Zerex je teda výživový doplnok s účinnými látkami prírodného charakteru, s ktorým je väčšina mužov nadmieru spokojná. Pri dlhodobom užívaní dosahujú viditeľné výsledky, a tak by to u nás bola v prípade problémov s erekciou jedna z prvých možností voľby.

Máte so Zerex tabletkami skúsenosti, alebo ho plánujete vyskúšať? Dajte nám vedieť, či vám pomohol a či by ste ho odporučili ostatným. Vaše skúsenosti tak môžu pomôcť ďalším mužom, ktorí sa práve rozhodujú, čomu dať prednosť.