Zerex Extralong – tabletky na erekciu a predčasnú ejakuláciu

Zerex Extralong bol špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Svojím výnimočným zložením vplýva na dĺžku pohlavného styku, pričom potláča rýchle vyvrcholenie. Vďaka tomu zaručuje kvalitnejší sexuálny život. V tomto článku sa budeme podrobnejšie venovať ich zloženiu, zaujímavým účinkom, dávkovaniu a skúsenostiam.

Výroba a distribúcia

Zerex je americká značka prípravkov vyrobených v USA. Distribútorom pre Slovensko a ďalšie európske krajiny je slovenská spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne.

Všetky produkty, ktoré nájdete pod značkou Zerex, sú certifikované akreditovanými laboratóriami, spĺňajú požiadavky a normy ÚVZ SR a majú prírodné zloženie. Vďaka pravidelným testom si tak môžeme byť istí, že obsahujú presne to, čo majú napísané v zložení.

Zloženie Zerex Extralong

Zloženie všetkých Zerex tabletiek na erekciu je čisto prírodné. Tvorí ich zmes extraktov z rastlín, rôznych vitamínov a aminokyselín. Zerex Extralong nie je výnimkou a práve vďaka jeho unikátnemu zloženiu je tak obľúbený.

1 tableta Zerex Extralong obsahuje:

 • 100 mg extraktu z Kotvičníka zemného
 • 50 mg L-arginín hydrochloridu
 • 50 mg extraktu z koreňa Macy peruánskej
 • 50 mg podzemku Všehoja ázijského
 • 50 mg L-lyzínu
 • 50 mg extraktu zo semien Kakaovníka pravého (teobromín)
 • 30 mg extraktu z semien Pestreca mariánskeho
 • 30 mg L-citrulínu
 • želatínu
 • oxid titaničitý

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný, latinsky Tribulus Terrestris, je liečivá rastlina pochádzajúca z Ázie. Používa sa na zlepšenie fyzického výkonu u mužov a takisto na zlepšenie ich sexuáálnej funkcie. Pozitívne vplýva aj na mužské libido, a teda ovplyvňuje chuť na sex. V neposlednom rade podporuje aj kvalitu spermií. Práve preto môžete Kotvičník zemný nájsť vo všetkých troch variantoch prípravkov na erekciu značky Zerex.

L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá hrá dôležitú úlohu pri produkcii oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je totiž nevyhnutný z hľadiska regulácie krvného tlaku. Jeho produkcia uvoľňuje cievy a vplýva na ich lepšie prekrvenie. Z hľadiska potencie má za následok kvalitnejšiu erekciu. Vďaka tomu sa využíva aj pri liečbe príznakov erektilnej dysfunkcie.

Maca peruánska

Maca peruánska, latinsky Lepidium meyenii, pochádza z peruánskych Ánd, kde ju pre svoje účinky volajú aj Peruánska viagra. Jej najväčšími prednosťami je totiž jej zloženie, ktoré pozitívne ovplyvňuje libido a celkovo stimuluje mužskú sexualitu. Poznať ju môžete aj ako Žeruchu peruánsku. Používa sa pri oslabenej erekcii a pri impotencii.

Všehoj ázijský

Zerex Extralong obsahuje oproti Zerexu Klasik a Ultragold navyše aj Všehoj Ázijský, latinsky Panax ginseng. Táto bylinka pochádzajúca z východnej Ázie je známa najmä ako afrodiziakum, no pýši sa mnohými zaujímavými vlastnosťami. Zlepšuje funkciu pohlavných orgánov a aj vnímanie sexuálneho dráždenia. Takisto sa využíva pre svoje ukľudňujúce účinky. Do Zerex Extralong sa dostal práve pre svoje pozitívne účinky na znižovanie symptómov predčasnej ejakulácie.

L-lyzín

L-lyzín je jednou z ďalších aminokyselín, ktoré podporujú tvorbu hormónov a iných cenných látok potrebných pre celkovú sexuálnu aktivitu a výdrž. Pre svoje účinky sa často používa pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

Kakaovník pravý

Extrakt z kakaových bôbov sa do tabletiek Zerex pridáva kvôli obsahu teobromínu. Táto látka totiž nielenže pôsobí ako afrodiziakum, ale navyše zvyšuje aj celkovú sexuálnu výkonnosť. Jeho vlastnosti sa výborne dopĺňajú s vlastnosťami ostatných zložiek Zerexu.

Pestrec mariánsky

Pestrec mariánsky, latinsky Silybum marianum, je vo svete známy najmä svojimi účinkami na pečeň. V Zerexe ho však využívajú pre jeho ďalšie zaujímavé vlastnosti, ako je podpora erekcie a potencie u mužov. Pestrec totiž pomáha prekrviť pohlavné orgány, a vďaka tomu vplýva na kvalitu stoporenia penisu.

L-citrulín

L-citrulín je poslednou z rady aminokyselín, ktoré prispievajú k zlepšeniu príznakov pri erektilnej dysfunkcii. Je prirodzeným zdrojom L-arginínu, a teda takisto rozširuje cievy, čím pomáha ku kvalitnejšej erekcii. Okrem toho zvyšuje aj sexuálnu aktivitu. Zerex Extralong si tak nemohol vybrať lepšie zloženie pre svoje účinky.

Účinky Zerexu Extralong

Už pri jednotlivých ingredienciách sme si okrajovo spomenuli ich účinky. Vďaka ich spojeniu sa vytvorila unikátna zmes, ktorá podporuje ako kvalitu a výdrž erekcie, tak aj dlhší pôžitok z pohlavného styku a oddialenie ejakulácie.

Kvalitnejšia erekcia

Tak ako Zerex Klasik a Zerex Ultragold, tak aj Zerex Extralong pôsobí vďaka svojmu zloženiu na zlepšenie erekcie. Vplýva na dostatočné prekrvenie ciev, a tým na kvalitné stoporenie penisu. Navyše sa vďaka vhodnému prekrveniu penis nielen stoporí, ale aj celkovo zhrubne.

Zvýšenie libida

Sexuálny apetít je niečo, čo občas treba podporiť. Vďaka obsahu Kotvičníka zemného zvyšuje Zerex Extralong hladinu testosterónu. Práve nízka hladina tohto mužského hormónu totiž môže byť príčinou zníženej chuti na sex, prípadne až jej stratou. Kotvičník zemný spolu s ďalšími zložkami Zerexu Extralong podporujú sexuálny apetít.

zerex extralong recenzia

Oddialenie ejakulácie

Určité zložky Zerexu Extralong bránia predčasnej ejakulácii. Ide najmä o extrakt zo Všehoja ázijského, no celkovo kombinácia jeho zložiek vplýva na dĺžku pohlavného styku. Ak teda patríte k mužom, ktorých trápi rýchle vyvrcholenie, práve Zerex Extralong pomáha oddialiť ejakuláciu a predlžuje tak sexuálny styk.

Nežiaduce účinky

Veľkou výhodou Zerex tabletiek je to, že pri ich vývoji sa využívajú kvalitné prípravky s prírodným zložením. Vďaka tomu sa Zerex Extralong môže pochváliť minimálnymi nežiaducimi účinkami.

Nežiaduce účinky sa môžu vyskytnúť v prípade prekročenia odporúčanej dennej dávky, ktorá je stanovená samotným výrobcom. V opačnom prípade by sa vďaka prírodnému zloženiu bez pridaných umelých farbív nemali vyskytnúť žiadne komplikácie.

Upozornenie: Tieto prípravky nemôžu užívať deti a ženy. Takisto sa neodporúča kombinovať Zerex s inými prípravkami na erekciu.

Takisto sa Zerex Extralong neodporúča užívať v prípade, že:

 • trpíte problémami s krvným tlakom
 • máte vrodenú chybu srdca či ochorenia srdca a ciev
 • máte problém so zrážanlivosťou krvi
 • trpíte na ochorenia pečene
 • máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku

Ak máte niektoré z vyššie uvedených ochorení a problémov, užívanie Zerexu Extralong je lepšie konzultovať s vaším lekárom.

Ako užívať Zerex Extralong

Zerex Extralong patrí k výživovým doplnkom, ktoré je pre čo najlepší efekt vhodné užívať dlhodobo. Aj jednorazová dávka môže mať svoj účinok, no iba krátkodobý. V prípade, že ním chcete vyriešiť svoje problémy s predčasnou ejakuláciou na dlhšie obdobie, treba ho užívať minimálne dva týždne.

Dávkovanie

Tabletka sa užíva hodinu pred pohlavným stykom, pričom maximálna denná dávka sú 2 tabletky.

Upozornenie: Stanovenú maximálnu dennú dávku určite neprekračujte. Účinok vám to nezosilní, no môžu sa u vás objaviť vedľajšie účinky či alergické reakcie.

Kde kúpiť Zerex Extralong?

Zerex Extralong nájdete na oficiálnom e-shope značky Zerex. Výrobca a distribútor pre náš trh nedistribuuje prípravky značky Zerex do kamenných predajní. Nákup na internete je pre nich výhodný v tom, že nie je tak nákladný, a vďaka tomu môžu svoje prípravky predávať lacnejšie.

Balenie a cena

Nákup cez ich eshop je jednoduchý a rýchly, tabletky môžete mať už na druhý deň doma. Balenie majú diskrétne, a teda nikto nezistí, čo ste si zakúpili. Kúpiť si viete 12-kapsulové balenie Zerexu Extralong, ktoré vás vyjde 37 eur. V prípade, že by ste Zerex Extralong chceli najskôr vyskúšať, môžete si objednať aj vzorku s dvoma kapsulami. Takéto balenie vás vyjde 9 eur.

Svoje tri najžiadanejšie produkty značky Zerex, a to Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold, ponúkajú aj ako trojbalenie. Tento mega balík obsahuje 12 kapsúl Zerex Klasik, 12 kapsúl Zerex Extralong a 120-kapsulové balenie Zerex Ultragold. Vychádza na 115 eur.

Časté otázky ohľadom tabliet Zerex Extralong

Na internete sme našli mnoho otázok týkajúcich sa Zerex tabliet, ich účinkov a užívania. Spravili sme vám preto prehľad tých najčastejšie sa opakujúcich a pre väčší prehľad ich zodpovedali.

Ako dlho účinkuje jedna dávka Zerexu Extralong?

Priamo na svojej webovej stránke tvrdia, že podľa skúseností s produktom môže jedna tabletka Zerex Extralong účinkovať aj 36 hodín. Neznamená to však 36-hodinovú erekciu, ktorej by ste sa nevedeli zbaviť. K erekcii dochádza až po stimulácii penisu.

Funguje Zerex Extralong? O koľko dokáže ejakuláciu oddialiť?

Z recenzií vieme, že mnohým mužom užívanie Zerex Extralong tabliet s oddialením ejakulácie pomohlo. Niektorí nevideli výsledok už na prvýkrát, ale časom sa im vyvrcholenie posúvalo a s tým sa predlžoval pohlavný styk aj o niekoľko minút.

Aký je rozdiel medzi Zerexom Extralong a Zerexom Klasik či Ultragold?

Zerex Klasik je prípravok určený pre mužov, ktorí trpia nekvalitnou erekciou. Takisto je vhodný pre tých, ktorí majú znížené libido. Zerex Ultragold bol vyvinutý zvlášť pre starších mužov, mužov vystavených dlhodobému stresu či tým, ktorí plánujú splodenie potomka.

Zerex Extralong bol zase špeciálne vytvorený pre mužov, ktorí majú problém s predčasnou ejakuláciou. Svojím zložením pomáha predĺžiť pohlavný styk, skvalitniť erekciu a oddialiť ejakuláciu.

Skúsenosti redakcie

Zerex Extralong je prípravok, s ktorým je väčšina mužov spokojná. Ako najväčšie plusy hodnotia jeho prírodné zloženie a rýchlosť stoporenia. Pri kombinácii tabletiek s alkoholom nenastane žiadna zmena, a ani by sa s alkoholom nemali užívať. Niektorým zaberie aj jedna tabletka, no pre istejší účinok skúšajú rovno dve.

Mnoho recenzentov dokonca tvrdí, že na prvýkrát nevideli žiadnu zmenu, no už na druhý pokus im to pridalo pár minút. Ak si teda nie ste istí ich pravdivosťou, vždy môžete vyskúšať ich skúšobné balenie.

Máte so Zerex Extralong tabletkami skúsenosti? Dajte nám vedieť, či vám pomohol a či by ste ho odporučili ostatným. Vaše skúsenosti tak môžu pomôcť ďalším mužom s predčasnou ejakuláciou, ktorí nevedia, čo by im zabralo a čo nie.