Zerex Ultragold dlhodobo pomáha zrelým mužom pri problémoch s erekciou

O sexuálne zdravie by sa mali zaujímať muži bez ohľadu na to, koľko majú rokov. Problémy s erekciou neprichádzajú iba s vyšším vekom a zatvárať pred nimi oči nie je riešenie. Účinná pomoc sa núka vo výživových doplnkoch, ktoré obsahujú prírodné látky a bylinné extrakty s cieleným účinkom na zlepšenie erekcie a potencie.

Jedným z obľúbených výrobcov je firma Zerex, ktorá má v ponuke niekoľko variantov výživových doplnkov na zlepšenie erekcie. Bližšie sa pozrieme na zloženie, účinky a skúsenosti s užívaním produktu Zerex Ultragold.

Výrobca Zerex Ultragold

Za značkou Zerex stojí firma Active life Inv., ktorá má okrem výrobkov na podporu erekcie v portfóliu aj výživové doplnky na energiu a telesnú vitalitu, duševnú rovnováhu, imunitu a problémy s trávením. Najznámejšie sú práve produkty na lepšiu  sexuálnu výkonnosť. Doplnky stravy otestovali v Akreditovanom skúšobnom laboratóriu, ktoré im udelilo certifikáty bezpečnosti.

Zloženie a účinné látky

V porovnaní s ďalšími produktami Zerex na zlepšenie sexuálnej výkonnosti je Zerex Ultragold navrhnutý tak, aby dlhodobo podporoval libido, sexuálne zdravie a vitalitu.

Vysokokoncentrované zloženie z extraktov z liečivých bylín a pridané vitamíny pomáhajú starším mužom zlepšiť kvalitu sexuálneho života, ale aj mladším mužom, ktorí sa snažia alebo plánujú splodenie potomka.

Kotvičník zemný

Vyhľadávané afrodiziakom a častá zložka doplnkov stravy na podporu erekcie. Pozitívne vplýva na produkciu testosterónu, podnecuje sexuálnu túžbu a lepšiu výdrž. Niekoľko štúdii zistilo jeho účinky na liečbu erektilnej dysfunkcie a predčasnej ejakulácie.

Maca peruánska

Na účinky superpotraviny z Južnej Ameriky nedajú miestni dopustiť už po stáročia. Rastlina je odolná voči počasiu a dokáže prežiť aj vo vysokých nadmorských výškach. Ovplyvňuje celkovú vitalitu, prirovnávajú ju k afrodiziaku a aj výskumy potvrdzujú, že má vplyv na pohyblivosť spermií u mužov a funkciu vaječníkov u žien.

Schizandra čínska

Využíva sa aj v tradičnej čínskej medicíne. Vplýva na hormonálnu rovnováhu, povzbudzuje chuť na sex u mužov i žien, pozitívne vplýva na mužskú potenciu. Podporuje prekrvenie, čím pomáha mužom dosiahnuť pevnejšiu erekciu.

Ginko dvojlaločné

Je považované za silné afrodiziakum, ktoré posilňuje sexuálnu túžbu. Podporuje prekrvenie, vďaka čomu sa využíva aj na zlepšenie erekcie.

Zinok

Pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu. Podporuje obehovú sústavu a správnu funkciu srdca, znižuje cholesterol, vďaka čomu dochádza k lepšiemu prekrveniu.

Meď

Stimuluje mozog, čím podporuje energiu, vitalitu a chráni nervovú sústavu. Spolu so zinkom je silným antioxidantom.

L-arginín hydrochlorid

Semiesenciálna aminokyselina, vďaka ktorej sa v tele tvorí oxid dusnatý. Naše telo si ho vyrába samo, no s vekom sa produkcia znižuje. Oxid dusnatý rozširuje cievy a zlepšuje krvný obeh v tele. Presne tento účinok sa využíva aj pri podpore erekcie, keď penis nie je dostatočne prekrvený.

Vitamín B2 (riboflavín)

Antioxidant, vďaka ktorému v tele prebieha výroba energie, telo ho potrebuje na fungovanie nervovej sústavy, podieľa sa na tvorbe červených krviniek a

Vitamín B6

Podporuje správne fungovanie nervového systému, znižuje únavu a podporuje imunitu.

Vitamín B12

Podieľa sa na tvorbe červených krviniek, chráni pred poškodením nervov a nervových zakončení, vplýva na zdravie srdca a ciev.

Obsah látok v dennej dávke (2 kapsuly)

Podiel účinnej látky v dennej dávke % RVH
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 300 mg *
Maca peruánska (Lepidium meyenii) 200 mg *
L-arginín hydrochlorid 150 mg *
Schizandra čínska (Schisandra chinensis) 50 mg *
Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) 20 mg *
Zinok (Bisglycinát zinočnatý) 15 mg 150%
Vitamín B2 (Riboflavín) 2,8 mg 200%
Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) 2,8 mg 200%
Meď (Glukonát meďnatý) 1,5 mg 150%
Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 0,005 mg 200%

Účinky Zerex Ultragold

Žijeme v dobe, ktorá je poznačená vysokým tempom. Mladší muži sa cítia pod tlakom a v neistote, obávajú sa zlyhania, straty sebavedomia a nespokojnosti svojej partnerky v spoločnej spálni.

Vo vyššom veku sa zasa prirodzene niektoré látky tvoria v tele menej, klesá množstvo testosterónu v tele a mužov trápia ochorenia, ktoré sťažujú dosiahnutie pevnej erekcie. To však neznamená, že sa musia definitívne rozlúčiť s intímnymi chvíľami so svojou partnerkou.

Zerex Ultragold neslúži ako jednorázová pomoc pred sexuálnym stykom, ale mechanizmus účinku je navrhnutý na dlhodobé zlepšenie sexuálneho zdravia.

Zvýšenie libida

Prírodné afrodiziaká kotvičník a maca sú účinná dvojica na nabudenie a zvýšenie sexuálneho apetítu. Aj vo vyššom veku si môžete s partnerkou užívať intenzívne spoločné chvíle, nad ktorými ste už možno mávli rukou.

zerex ultragold recenzia

Lepšia a pevnejšia erekcia

Starší muži majú vplyvom chronických ochorení alebo životného štýlu problém s vysokým cholesterolom a zúžením ciev, čo negatívne vplýva na kvalitu stoporenia. Bylinné extrakty a aminokyselina L-arginín, z ktorej sa v tele tvorí oxid dusnatý, pri dlhodobom užívaní podporujú rozšírenie ciev a prekrvenie, ktoré je nevyhnutné na dosiahnutie pevnej erekcie. Vďaka lepšej priechodnosti ciev a toku krvi sa erekcia dostaví rýchlejšie a vydrží dlhšie.

Viac energie a vitality

Kombinácia vitamínov skupiny B, medi a schizandry čínskej podporuje vitalitu a kondíciu. Je možné, že ako prvý účinok užívania Zerex Ultragold pocítite práve viac energie a chuti do života.

Zvýšenie imunity

Vedľajším efektom užívania Zerex Ultragold je zvýšenie imunity. Vďaka obsahu vitamínov skupiny B dostane telo antioxidanty, ktoré chránia bunky pred pôsobením oxidačného stresu a voľných radikálov.

Užívanie a dávkovanie

Zerex Ultragold má dennú dávku obsiahnutú v 2 kapsuliach. Užíva sa 1 kapsula ráno a 1 kapsula večer, treba ich zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná doba užívania je minimálne 3 mesiace. Nástup účinku je u každého individuálny a závisí od veku muža a zdravotného stavu. Do istej miery zohráva úlohu aj psychické rozpoloženie, preto odporúčame uvoľniť sa a vyhýbať sa stresu.

V žiadnom prípade neprekračujte stanovenú dennú dávku. Účinok sa skôr nedostaví, pretože telo dokáže vstrebať len určité množstvo účinných látok a zvyšok vylúči. Práve naopak, nadbytok môžu telu uškodiť.

Nežiaduce účinky

Aj keď je zloženie Zerex Ultragold zostavené z prírodných zložiek, nemali by ho užívať muži, ktorí nedávno prekonali cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt, majú nízky krvný tlak alebo iné problémy so srdcom. Rovnako doplnok stravy neužívajte, ak máte problémy s pečeňou, vredové ochorenia, poruchy zrážania krvi a zvýšenú citlivosť na niektorú zo zložiek. Pri užívaní Zerex Ultragold odporúčame vyhýbať sa alkoholu, ktorý je zabijakom mužskej potencie.

Skúsenosti s užívaním Zerex Ultragold

Značka Zerex je medzi mužmi známa a obľúbená, preto nás neprekvapilo, že recenzie zákazníkov na Zerex Ultragold sú mimoriadne pozitívne. Výrobca si dáva záležať na kvalite zloženia, ktoré prináša sľubovené účinky. Muži si v recenziách pochvaľujú zloženie produktu a jeho diskrétne balenie pri doručení.

Niektorí páni boli spočiatku skeptickí a hodnotili produkt negatívne. Často to bolo najmä preto, že účinky nastupujú postupne a kapsuly treba užívať poctivo každý deň a dlhodobo. U mladších mužov sa prvé zlepšenia dostavili asi po 10 – 14 dňoch od začiatku užívania. Starší muži zaznamenali zlepšenie asi po 1,5 mesiaci užívania.

Okrem celkovej energie, ktorú muži pociťovali, vzrástla ich chuť na sex, erekcia sa dostavila rýchlejšie a intímne chvíle trvali dlhšie, čo ocenili aj partnerky.

Niektorí páni užívajú doplnok ako prevenciu, z obavy, že v posteli zlyhajú, užívanie sa dokonca osvedčilo mužovi, ktorý si vo vyššom veku našiel mladšiu partnerku a obával sa, že ju nedokáže sexuálne uspokojiť.

Zvýšenie imunity spomenuli len niektorí zákazníci, ktorí doplnok užívali pravidelne viac ako rok. Otázna je však ich životospráva a zloženie jedálnička, ktorý má na zlepšenie imunity oveľa väčší vplyv. Nevieme preto jednodznačne potvrdiť, že lepšia imunita je dôsledok užívania Zerex Ultragold.

Zaujala nás recenzia 62 ročného muža, ktorý je už vyše dvoch rokov verný Zerex Ultragold. Odporúča ho všetkým, ktorí sa aj napriek veku o seba starajú, športujú, udržiavajú si životný elán a nechcú sa zmieriť s tým, že v posteli už nič nezažijú.

Kde kúpiť Zerex Ultragold a koľko stojí?

Produkt nie je dostupný v žiadnej lekárni a kúpite ho iba cez oficiálnu stránku výrobcu. Na druhej strane máte istotu, že kupujete originál.

Výrobca si uvedomuje chúlostivosť a citlivosť problému s erekciou, preto výživové doplnky doručuje v diskrétnom balení a zákazníkom garantuje vrátenie peňazí, ak nebudú spokojní.

1 balenie obsahuje 120 kapsúl, vydrží vám teda na 2 mesiace užívania. Výhodou je dostupnosť aj bez lekárskeho predpisu.

  • 1 balenie Zerex Ultragold stojí 65 eur a cena za dopravu začína od 3 eur. Pri objednávke nad 70 eur je doprava zdarma.
  • Objednať si tiež môžete výhodný megabalík 3 produktov Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold za cenu 115 eur (ušetríte 10 % v porovnaní s cenou za každý produkt zvlášť).

Záverečné zhrnutie

Problémom s erekciou sa treba postaviť čelom a začať ich riešiť čo najskôr. Dostupnosť, zloženie a overené účinky zabezpečili výživovému doplnku Zerex Ultragold širokú popularitu medzi mužmi v rôznom veku. Aj muži vo vyššom veku, ktorí boli zmierení so stereotypom vo vzťahu, si môžu užívať sexuálne zážitky ako za mladých čias.

Nečakajte však zázraky na počkanie, cesta za lepšou erekciou a kvalitnejším sexuálnym životom si vyžaduje trpezlivosť a dlhodobé odhodlanie.