Zoznámte sa s účinkami Proerecty. Zvýši libido a zdokonalí erekciu

Výživových doplnkov pre mužov je momentálne celá škála. Zväčša sa jedná o produkty, ktoré pomáhajú zvýšiť hladinu testosterónu, zvýšiť libido a zlepšiť sexuálny výkon všeobecne. Naviac, okamžité zlepšenie erekcie do jednej hodiny po užití jednej tabletky ocenia hlavne muži, ktorí majú problém s dostatočným prekrvením penisu. Pozitívne hodnotenia Proerecty dostali tento výživový doplnok na popredné miesta, medzi doplnky s okamžitým účinkom. Okrem toho má ale Proerecta aj ďalšie produkty, ktoré podporia zlepšenie sexuálnej aktivity a doprajú tak partnerom krajšie zážitky pri spoločne strávených chvíľach. Pozrite sa, aké vlastnosti majú jednotlivé produkty a aké je ich základné zloženie.

Čo je Proerecta a odkiaľ pochádza

Doplnky vytvorené špeciálne pre mužov sa stali veľmi obľúbené už aj pre slovenských a českých výrobcov. Nie je preto žiadnou novinkou, že aj výživový doplnok Proerecta je českým výrobkom a je vytvorený na báze čisto prírodných zložiek. Výrobca ho predurčuje ako produkt s výslovne prírodnou starostlivosťou o mužský sexuálny apetít a erekciu. Na trhu ponúka rôzne druhy Proerecta výživových doplnkov konkrétne česká spoločnosť eMarkets s.r.o. z Prahy. Všetky ich produkty majú detailne popísané na svojej webovej stránke. Taktiež sa tam dajú objednať rýchlo, spoľahlivo a diskrétne, dokonca so zárukou vrátenia peňazí pri nespokojnosti s výsledkami po užití týchto doplnkov.

Zloženie účinných látok v Proerecte

Každý výživový doplnok určený špeciálne pre mužov obsahuje látky, ktoré aktívne vplývajú najmä na zvýšenie hladiny testosterónu, zlepšenie celkovej sexuálnej výkonnosti, predĺženie pohlavného styku, silnejšiu erekciu, lepší orgazmus a dostatok energie a chuti na ďalšie sexuálne aktivity. Nie je tomu inak ani pri prípravkoch Proerecta. Obsahujú aktívne prvky, ktoré sú prírodné, a ktoré svojim zložením pôsobia presne na to, čo muž očakáva po užití jednej jedinej tabletky Proerecta alebo po vypití jednej fľaštičky Proerecta Shotu.

Jednotlivé druhy výživových doplnkov z rady Proerecta obsahujú rôzne zložky, ktoré sa považujú za prírodné afrodiziaká a rôzne minerály a vitamíny, ktoré tvoria základ pre zdravie celého organizmu.

Maca výťažok

Vďaka výťažku zo superpotraviny Maca sa prípravky Proerecta stávajú obľúbenými pre zvyšovanie hladiny testosterónu, a tiež pre lepšiu psychickú rovnováhu. Táto superpotravina pomáha vstrebávať všetky zdraviu prospešné látky, ktoré ľudský organizmus potrebuje na to, aby správne a zdravo fungoval v každej situácii. Maca vo všeobecnosti dokáže zlepšiť ejakuláciu, plodnosť, zvýšiť chuť na sex a zlepšiť sexuálnu výkonnosť. A naviac má aj omladzujúce účinky.

Koenzým Q10

S týmto antioxidantom sa spája predovšetkým zdravie pokožky a jej pružnosť. Ale iba málokto vie, že vďaka koenzýmu Q10 sa môže zlepšiť aj kvalita spermií. Preto netreba podceňovať ani tento prírodný antioxidant a jeho zastúpenie práve vo výživovom doplnku Proerecta.

Extrakt ženšenu

Ženšen sa po dlhé stáročia považuje za veľmi silné afrodiziakum a životabudič. V tradičnej čínskej medicíne sa extrakt z koreňa ženšenu používal najmä na liečenie sexuálnej dysfunkcie, na zvýšenie životnej energie, na výdrž a na duševnú rovnováhu. Dokonca sa používa aj na zvýšenie počtu spermií pri plánovaní splodenia dieťaťa. Pomáha udržiavať vysoké libido a chuť na sex.

Tribulus Terrestris

Slovenský názov pre rastlinu Tribulus Terrestris je Kotvičník zemný. Ide o malú nenápadnú rastlinku, ktorá sa vyznačuje žltými kvetmi. Táto rastlina sa používa predovšetkým v ajurvéde a dá sa povedať, že je rastlinou pre dokonalé mužské zdravie a sexuálny výkon, pretože obsahuje fytosteroly, látky stimulujúce tvorbu pohlavných hormónov u mužov. Dokáže podporiť erektilnú funkciu a preto dostala ľudový názov, tzv. zelená viagra. Okrem toho zvyšuje hladinu testosterónu, zvyšuje libido a postará sa o kvalitnú a dlhú erekciu.

Hroznové jadierka

Hroznové jadierka patria medzi výborné prírodné antioxidanty a vďaka ním funguje náš srdcovo-cievny systém tak ako má. Zlúčeniny ako napríklad taníny, polyfenoly, katechín, antokyány a prokyanidíny zvyšujú prietok krvi a tým sú dokonalým pomocníkom pri erekcii. Okrem toho vplývajú aj na zlepšenie kognitívnych schopností.

L-Arginín

Táto aminokyselina tvorí východiskovú látku na produkciu veľmi potrebného oxidu dusnatého. Cievy, tepny a žily sa dokážu efektívnejšie rozťahovať a uvoľniť dostatočné prekrvenie všade, kde je to potrebné. L-Arginín tiež znižuje krvný tlak, podporuje plodnosť, rast svalov a samozrejme je ideálnym zdrojom energie a výdrže pre mužov, ktorí túžia po dokonalom sexuálnom živote v akomkoľvek veku.

Rhodiola rosea extrakt

Rhodiola rosea alebo Rozchodnica ružová. Extrakt z tejto rastliny podporuje v produktoch Proerecta najmä zníženie únavy, lepší sexuálny výkon, zlepšenie erekcie a podporuje celkové zdravie muža. Udržuje v norme celý reprodukčný systém a pomáha udržiavať zdravý cievny obeh.

Guarana extrakt

Asi každý pozná guaranu a jej účinky. Dodáva telu energiu dokonca viacnásobne než ako obyčajný kofeín v káve alebo v zelenom čaji. Dokáže navodiť pocit bdelosti, vytrvalosti a fyzickej aj duševnej sily. Zlepšuje tiež činnosť srdca, ktoré pumpuje krv do celého tela, podporuje celkové prekrvenie organizmu, a tiež posilňuje libido.

L-Citrulín

Túto neesenciálnu aminokyselinu môžete nájsť napríklad v melóne a rovnako ako L-Arginín, aj táto aminokyselina je dôležitá pri výrobe oxidu dusnatého. A čo viac, je efektívnejšia než L-Arginín, pretože zvyšuje hladinu L-Arginínu postupne a dlhšiu dobu. Celkovo tak zvyšuje výkon, energiu a vytrvalosť. Zlepšuje krvný tlak, uvoľňuje hladké svalstvo a postará sa aj o celkové prekrvenie tela a následnú regeneráciu po ťažkých fyzických výkonoch.

Horčík

Horčík by si mal doplniť každý muž. Ide o veľmi dôležitú živinu, ktorú si naše telo nedokáže vyrobiť samostatne. Preto je potrebné, aby sme horčík doplnili pravidelne v podobe výživových doplnkov a stravy. Horčík je dôležitý pre zdravie kostí a zubov, uvoľňuje svalové napätie aj stres a dostáva nervový systém do rovnováhy. Doprajte si pravidelnú dávku horčíka a vyhnete sa napríklad svalovým kŕčom a svalovici.

Zinok

Zinok je potrebný najmä pre zdravú imunitu. S postupným zvyšovaním veku sa hladinu zinku znižuje. S nízkou hladinou zinku súvisí napríklad zlé hojenie rán, nedostatok energie počas dňa, zvýšený stres a napätie. Doprajte telu zinok napríklad v podobe výživového doplnku pre mužov z radu Proerecta a podporte tak efektívne využitie sacharidov, bielkovín a tukov, ktoré sa premenia na energiu, ktorú využijete nielen pri sexuálnom styku.

Vitamín D3

Dobré vstrebávanie vápnika zabezpečí dostatok vitamínu D. Tento slnečný vitamín získava naše telo predovšetkým zo slnka pri opaľovaní sa. Vitamín D zlepšuje kvalitu kostí, zubov, vlasov a celkovo sa postará o to, aby ste mali počas dňa lepšiu náladu. A ako bonus sa vitamíny skupiny D postarajú aj o zdravie pokožky, takže budete vyzerať príťažlivejšie a zdravšie.

Ako užívať Proerectu a jednotlivé druhy Proerecty

Zvyčajne sa odporúča užiť jedna tabletka približne hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Tým sa zabezpečí postupné prekrvenie penisu a erekcia môže byť dlhšia a silnejšia. V prípade, že máte vážnejšie problémy a erekcia nie je ani po jednej tabletke postačujúca, odporúča sa užiť aj ďalšia tabletka, ktorú je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody alebo inej tekutiny. Všetko závisí od konkrétnych okolností a zdravotného stavu vášho organizmu.

proerecta recenzia

Okamžitá pomoc alebo dlhodobé užívanie

Z rady výrobkov Proerecta si môžete vybrať práve ten typ výživového doplnku, ktorý aktuálne najviac potrebujete. Na výber máte tieto tri druhy:

Proerecta Klasik

Výživový doplnok Proerecta Klasik je vhodný na užívanie predovšetkým ako krátkodobá a rýchla pomoc pre silný orgazmus a dlhú erekciu. Svojim zložením nepomáha riešiť problém s nedostatočnou erekciou dlhodobo. Preto je nutné si uvedomiť, že Proerecta spĺňa dokonale účel rýchlej pomoci v situáciách, ktorým sa chce muž pri pohlavnom styku vyhnúť. Jedno balenie tohto výživového doplnku stojí priamo na stránkach Proerecty presne 20 EUR a obsahuje celkovo 12 tabletiek. Tvrdé tablety sú určené pre plnoletých mužov najmä na podporu tvorby oxidu dusnatého, vďaka ktorému sa erekcia stáva rýchlejšia a účinnejšia. Proerecta klasik je vytvorený svojim zložením priamo ovplyvniť mikrocirkuláciu krvi pri pohlavnom styku, ako aj uvoľniť hladké svalstvo, čím sa krv dokáže dostať priamo tam, kam je to práve žiaduce, do penisu.

Proerecta Long

Naopak, Proerecta Long je výrobok pre dlhodobé riešenie problémov mikrocirkulácie v oblasti penisu a vitality v sexuálnej oblasti. Bylinné zloženie zaručuje pri dlhodobom užívaní naozaj dlhodobejšie výsledky. Ak vás trápi stres, trpíte nadváhou a patríte medzi zrelých mužov, Proerecta Long je pre vás ideálnym riešením ako si podporiť svoje sexuálne zdravie, energiu a chuť do života. Doporučené dávkovanie sú 2 tablety denne. Využiť by ho mali najmä muži v zrelom veku okolo 40 a viac rokov. Cena za jedno balenie, ktoré obsahuje 60 tabliet, je približne 32 EUR.

Proerecta Shot

Novinkou na trhu s výživovými doplnkami pre mužov je aj produkt vo forme nápoja, Proerecta Shot. Urýchľuje nástup účinku pre okamžitú podporu dokonalej erekcie a prináša pocit perfektného sexu vždy a všade.  Tekutá forma je obľúbenou formou pre efektívnejšie a rýchlejšie vstrebanie účinných látok v tele muža a tým je ihneď pripravený stať sa dokonalým milencom, ktorý dosiahne pevnú a spoľahlivú erekciu, v čo najkratšom čase od užitia Proerecta Shot nápoja. Tento takpovediac „energy drink“ dostať kúpiť priamo na webe na stránkach Proerecty, v špecializovaných predajniach a v kamenných alebo online lekárňach a obchodoch s výživou pre mužov. Účinok prichádza po vypití celej fľaštičky, ktorá má 60 ml, už do pol hodiny od vypitia. Pred samotným vypitím je potrebné dôkladne obsah fľaše pretrepať, aby bola jeho konzistencia lahodná. Cenovo sa pohybuje jedna fľaštička nápoja, čiže jedna dávka Proerecta Shot na 8 EUR.

Vedľajšie účinky produktov Proerecta

Možné vedľajšie účinky sa pri výživových doplnkoch špeciálne vytvorených pre mužov, nezvyknú prejavovať. Keďže ide zväčša o akési doplnenie vitamínov, minerálov a zdraviu prospešných látok, nie je na mieste, aby sa človek obával vedľajších účinkov alebo nevoľnosti či problémov s trávením. Samozrejme je potrebné dodržiavať odporúčané dávkovanie, ktoré je uvedené na obale, a tiež v príbalovom letáku. V súvislosti s alergickými reakciami na jednotlivé látky, ktoré tento výživový doplnok obsahuje, je potrebné konzultovať všetko so svojim lekárom alebo priamo s lekárnikom v lekárni pri zakúpení Proerecty napriek tomu, že tento výživový doplnok nie je viazaný na lekársky predpis.

Výživové doplnky určené pre mužov, sú špeciálne pripravené na podporu erekcie, posilnenie hladiny testosterónu a zvýšenie libida. Preto sa neodporúča, aby tieto doplnky užívali deti a maloleté osoby, a tiež tehotné a dojčiace ženy.

Skúsenosti užívateľov

Výživový doplnok Proerecta vyhľadávajú muži, ktorí túžia po kvalitnej erekcii. Výsledky recenzií, ktoré hodnotia práve kvalitnú erekciu, hovoria za všetko. U väčšiny zákazníkov sa dostavili výsledky v pomerne krátkom čase. V obľúbenosti sa dostali produkty Proerecty na vysoké miesta vďaka pozitívnym ohlasom. Za povšimnutie tiež stojí pomer kvality a ceny. Niektorí užívatelia v strednom veku si pochvaľujú aj celkové zlepšenie vitality a dostatok energie. Ďalším pozitívom, pre ktoré vyhľadávajú zákazníci práve produkty Proerecty, je prírodné zloženie.