Vsaďte na Primulus. Jeho účinky vás dostanú

Ako zažívajú ženy vo svojom živote rôzne obdobia v podobe menštruácie alebo prechodu – menopauzy, tak aj u mužov možno hovoriť o období, v ktorom mu dochádza energia, býva častejšie chorľavý alebo podráždený. A v neposlednom rade sa vytráca v dôsledku dlhodobého stresu a nedostatku energie aj radosť zo života a strata chuti na sex. Tieto všetky a ešte ďalšie varovné signály vám napovedia, že môže ísť o tzv. mužský prechod – andropauzu, aby ste doplnili vitamíny a minerály, ktoré vám pomôžu stať sa opäť tým pravým mužom. Všetky ich dokážete získať veľmi jednoducho a rýchlo, a to pomocou zvýšenie hladiny mužského hormónu, testosterónu. A k tomu vám môže pomôcť pravidelné užívanie výživového doplnku ušitého takpovediac mužom na mieru, Primulus.

Primulus ako zdroj vitamínov a minerálov pre muža

Ako už bolo vyššie spomenuté, aby sa muž cítil ako ozajstný muž, potrebuje byť jeho organizmus zdravý a fungovať tak ako má. To znamená, že by mu nemali chýbať žiadne zdraviu prospešné vitamíny, minerály a hormóny. A nemal by mu chýbať najmä hormón testosterón. Ide o základný mužský hormón, ktorý je nápomocný napríklad pri budovaní svalovej hmoty, strate telesného podkožného tuku, silnejšej erekcii a celkovej energii a chuti na sex, pri zdravom srdci a zvýšení energie v tele. S nedostatočnou hladinou tohto hormónu sa môže častejšie dostaviť u muža náladovosť, dlhodobejšia únava, depresie a dokonca pôsobí aj na kvalitu a množstvo spermií, a s tým súvisiacu tak často rozoberanú plodnosť u dnešných mužov.

Hormón testosterón muži prirodzene strácajú postupne s pribúdajúcim vekom. Najväčší alebo najrýchlejší úbytok testosterónu sa zvyčajne začína už okolo 30 roku života muža. Moderná a rýchla doba prináša veľa rizikových faktorov, ktoré ešte viac znižujú hladinu tohto, pre muža životne dôležitého hormónu. Únavná a dlhá práca za počítačom, nedostatok pohybu, permanentný stres, zlá životospráva, cigarety a alkohol, nedostatok základných vitamínov a minerálov a nedostatok spánku pôsobia aj na nedostatok energie a stratu chutí na pohlavný styk.

A práve na podporu zvýšenia hladiny testosterónu, ktorá sa môže znižovať vplyvom spomínaných rizikových faktorov, je tu výživový doplnok pre mužov, Primulus, ktorý obsahuje veľké množstvo potrebných vitamínov a minerálov. Tie sa postarajú o dlhodobé doplnenie zdraviu prospešných látok, energie a psychickej pohody muža.

Čo všetko obsahuje Primulus

Už nemusíte hľadať, aké rôzne vitamíny a minerály potrebujete a ich správne kombinácie, aby ste sa zbavili pocitu únavy a podporili svoju imunitu a tzv. sa nakopli. Začnite sa cítiť opäť sebavedome a mužne. S týmto všetkým vám pomôže výživový doplnok Primulus, ktorý v sebe ukrýva vitamíny, minerály a výťažky z rastlín, o ktorých možno povedať, že patria k prírodným afrodiziakom. Konkrétne ide o tieto základné zložky:

Zinok

Tento dôležitý minerál, ktorý je tu zastúpený vo forme citronanu zinočného, pomáha dodávať nášmu organizmu energiu, budovať lepšiu obranyschopnosť, spevní kosti a nechty a v neposlednom rade spomeňme aj zvýšenie sexuálnej vitality a spermatogenézy, čo znamená, že práve za pomoci hormónu testosterónu dokáže muž produkovať viac kvalitnejších spermií. Zvyšuje tiež kvalitu spánku a ovplyvňuje fungovanie enzýmov v našom tele.

Vitamín C

Vitamín C je akousi alfou a omegou každého zdravého organizmu. A dôležitú úlohu zohráva aj pri zvyšovaní hladiny testosterónu a pri lepšej imunite muža. Pôsobí ako antioxidant a podporuje tvorbu červených aj bielych krviniek, pomáha lepšie vstrebávať železo a predchádza infekciám, zápalom a neplodnosti a pomáha pri syntéze kolagénu. Ak sa potrebujete nabudiť a doplniť energiu, doplňte si predovšetkým tento vitamín.

Horčík

Na podporu silného srdca a dostatočnej energie pôsobí horčík. Zaisťuje telu syntézu bielkovín a DNA, uvoľňuje svalové napätie a kŕče po cvičení alebo behu, znižuje stres, odbúrava celkovú únavu organizmu a pomáha udržiavať aj zdravú nervovú sústavu. Aj týmito kombináciami podporuje výdrž u mužov nielen pri športovej aktivite, ale aj pri aktívnom sexuálnom živote.

Selén

Ďalším účinným antioxidantom, ktorý odbúrava voľné radikály, zvyšuje obranyschopnosť organizmu a dodáva pocit energie a lepšej nálady, je práve selén. Pôsobí aj na správnu funkciu štítnej žľazy a tvorbu hormónov a postará sa o zdravie pečene. Zlepšuje u mužov spermatogenézu a znižuje pocit celkovej slabosti a únavy.

Kotvičník zemný

Táto bylinka je známa predovšetkým ako prírodný liek na potenciu a ľudovo sa volá aj zelená viagra. Má vplyv na sexuálnu výkonnosť a okrem toho zvyšuje vitalitu, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje hormonálnu rovnováhu v organizme a potláča depresívne stavy, nespavosť a podráždenosť.

Čierne korenie

Aj výťažok z čierneho korenia tvorí zloženie výživového doplnku Primulus, pretože pôsobí ako antioxidant na mužský testosterón, a to najmä ako pomocné aditívum pri vstrebávaní ďalších dôležitých látok, ktoré sú zastúpené v tomto výživovom doplnku.

Pískavica – senovka grécka

Táto menej známa bylinka, afrodiziakum, sa pestuje a používa hlavne ako korenina v stredomorí. Ide o semienka bohaté na bielkoviny a zdravé oleje na podporu trávenia, lepšiu imunitu a podporu slizničných tekutín. Patrí medzi výdatný zdroj vlákniny.

Vitamín B6

Vitamín B6 účinkuje ako urýchľovač chemických reakcií v bunkách, a taktiež pri vstrebávaní zinku a horčíku, zastúpených práve vo výživovom doplnku primulus. Tým ho dostáva na popredné miesto medzi výživové doplnky s vyváženým pomerom vitamínov a navzájom sa podporujúcich vitamínov. Dostatok tohto vitamínu sa postará aj o zníženie nervového napätia, zníženia únavy, podráždenosti a pocitu únavy a celkovo zlepšuje náladu.

Vitamín D3

Tento tzv. slnečný vitamín je dôležitý pre mužov predovšetkým pre lepšiu imunitu, zdravé kosti, svaly a zuby, pre pocit lepšej nálady, pre lepšie vstrebávanie fosforu a vápnika a pre správne fungovanie pečene. Najčastejšie sa zvykne získavať pri opaľovaní, no účinkom opaľovacích krémov, nosením oblečenia, ako aj pobytom dnu, sa tento vitamín dodáva do organizmu efektívne pomocou zastúpenia vo výživových doplnkoch.

Vitamín B7

Tento vitamín je vhodný na správne vstrebávanie tukov v organizme a na efektívne fungujúci metabolizmus, čiže látkovú premenu. Pôsobí na zdravie pokožky, ktorú chráni pred ekzémom a inými kožnými chorobami a podporuje rast vlasov. Tento vitamín je známy aj pod názvom biotín.

Odkiaľ pochádza Primulus

Zastúpenie týchto všetkých prvkov obsahuje prípravok Primulus, ktorého pôvod je v susednom Česku. Za výživovým doplnkom, ktorý je určený špeciálne pre mužov, stoja jeho tvorcovia, ktorí sa nehanbia za svoj výrobok, a ktorí si tak získavajú dôveru u zákazníkov od roku 2015 už niekoľko rokov. Nejedná sa teda o výrobok, ktorý sa vyrába mimo EÚ, a ktorého vlastnosti a spôsob výroby zostáva tabu. Majitelia spoločnosti, ktorá doplnok výživy pre mužov vyrába, sa naopak hrdo hlásia ku kvalite svojho výrobku a na akékoľvek dotazy odpovedajú na svojich webových stránkach, kde sa dočítate aj o jednotlivých pozitívnych recenziách konkrétnych spokojných zákazníkov.

Aké sú jeho účinky

Tento výživový doplnok sa zvykne porovnávať napríklad s viagrou. No základné vlastnosti týchto dvoch odlišných doplnkov sú diametrálne iné. Primulus a jeho zloženie na báze výťažkov z vyššie spomenutých rastlín, vitamínov a minerálov pôsobí na celkové zdravie muža dlhodobejšie. Ide o princíp postupného dopĺňania potrebných látok, pomocou ktorých sa docieli pomalé a postupné zvyšovanie hladiny testosterónu. Samozrejme s tým súvisí následne aj zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej výkonnosti a celkovej chuti na pohlavný styk.

Toto všetko súvisí tiež s organizmom muža, ktorého predpoklad je byť zdravý, silný, s dostatkom energie, dobrej nálady a vytrvalosti. Na toto všetko pôsobí kombinácia účinných látok výživového doplnku Primulus. Okrem toho je možné kombinovať užívanie tabliet doplnku Primulus aj s ďalšími zdraviu prospešnými návykmi, ktoré pomáhajú zvyšovať u mužov hladinu testosterónu. Patrí sem napríklad zdravé jedlo, dostatok kvalitného spánku a samozrejme pravidelný sexuálny život.

primulus recenzia

Dávkovanie a nežiaduce účinky

Výživový doplnok Primulus má uvedené jednoduché dávkovanie na obale, a to 2 tabletky denne, ideálne ráno a večer. Tabletky nie sú veľké, takže sa ľahko užívajú s dostatočným množstvom vody. Tým sa zabezpečí postupné uvoľňovanie všetkých prospešných látok, ktoré sa v tomto výživovom doplnku nachádzajú. Samozrejme sa nemusíte obávať, ak jednu tabletku vynecháte z dôvodu zabudnutia a môžete ju doplniť prípadne spolu s ďalšou tabletkou. Netreba zabúdať na fakt, že Primulus nenahrádza pestrú stravu. Ide iba o doplnok, ktorý podporuje efektívne fungovanie mužského organizmu, a to pomocou postupného dopĺňania potrebných vitamínov a minerálov.

Primulus sa odporúča užívať dlhodobejšie, pretože jeho účinky nenastúpia ihneď po užití pár kusov tabliet. Výsledky sa dostavia u každého muža inak, v závislosti od dĺžky užívania doplnku, a to približne od polovice mesiaca. S dlhodobejším užívaním výživového doplnku primulus sa postupne dostavia aj všetky vyššie spomenuté účinky.

Samotné balenie Primulusu je už na prvý pohľad iné než ostatné výživové doplnky. Dizajn balenia je nadčasový s nádychom luxusu a dokáže upútať pozornosť. Na zadnej strane balenia nájdete zloženie, odporúčané dávkovanie, informácie o výrobcovi a o skladovaní tohto doplnku. Vo vnútri krabičky sa nachádza 60 tabliet, ktoré vydržia pri odporúčanom dávkovaní na jeden mesiac. Cena Primulusu je 23 EUR a dá sa jednoducho objednať online s garanciou vrátenia peňazí pri nespokojnosti.

S nežiaducimi účinkami sa pri tomto type výživového doplnku netreba ničoho obávať. Stačí dodržiavať odporúčané dávkovanie, no ide o zloženie kombinácie minerálov a vitamínov, ktorých aj vyššie dávky nespôsobia žiadne negatívne dôsledky na ľudský organizmus. Jediným rizikom, ktoré je tiež minimálne, je riziko možnej alergickej reakcie na niektorú konkrétnu zložku z tohto doplnku. Samozrejmosťou je, aby tento výživový doplnok neužívali deti, a tiež tehotné a dojčiace ženy, ktoré by si chceli doplniť dávky spomínaných vitamínov.

Skúsenosti s užívaním Primulusu

Výživový doplnok Primulus má tie najpozitívnejšie hodnotenia medzi doplnkami pre mužov. Väčšinu zákazníkov si získal predovšetkým komplexným zložením, ktoré ponúka naozaj kvalitný mix vitamínov a minerálov, o ktoré mali muži záujem, a ktoré aktívne vyhľadávali aj samostatne. Zvýšenie libida, vyššie sebavedomie a pocit väčšej atraktívnosti uviedla do svojej recenzie drvivá väčšina užívateľov. U mužov v strednom veku prinieslo pravidelné užívanie viac vitality a celkovej energie. Takmer každý užívateľ sa cítil viac zdravý a zvýšila sa aj celková imunita, čím sa vyhýbali sezónnym ochoreniam.

Recenzie spokojných zákazníkov sa stali tou najlepšou reklamou, ktorú si môže výživový doplnok Primulus najviac želať. Vyskúšajte jeho zázračné účinky aj vy a podeľte sa s vlastnými skúsenosťami.