Potrebujete rýchlu erekciu? Siahnite po overenom Erexane

Nejeden muž zažije v živote situáciu, ktorú nevie častokrát ovplyvniť ani vysvetliť. Ide o zlyhanie pri pohlavnom styku, kedy sa od neho očakáva maximálny výkon. Faktorov, ktoré môžu ovplyvniť erekciu je viacero. Okrem stresu, zlej psychickej pohody a ďalších iných zdravotných faktorov sa o zlyhanie pri sexe často dokáže postarať aj pribúdajúci vek. Nečakajte, kým sa niečo podobné stane aj vám. Majte vždy po ruke ten správny výživový doplnok pre mužov, ktorý vám dopraje pocit istoty a sebavedomia ozajstného muža. Vyskúšajte Erexan, výživový doplnok pre mužov, ktorý je vytvorený iba zo 100% prírodných látok.

Čo je Erexan a aké má vlastnosti

Ide o výživový doplnok, ktorý je určený mužom predovšetkým na podporu erekcie a zvýšenie libida. Spoločnosť, ktorá tento výživový doplnok ponúka, ho prezentuje ako prvú pomoc pri problematickej erekcii, ktorú doslova odbúra po užití jednej až dvoch kapsúl, a to do 60 minút. Taktiež môže predĺžiť dĺžku pohlavného styku, zvýšiť chuť na sex a pomôcť s predčasnou ejakuláciou. Na trhu je dnes množstvo rôznych výživových doplnok rovnakého charakteru, s rôznym zložením a cenou. Erexan môžeme smelo zaradiť medzi obľúbené produkty, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Erexan a jeho pozitívne účinky si získali množstvo nadšencov.

Spoločnosť Augeri nutraceuticals vsadila na výrobu tohto čisto mužského výživového doplnku a zjavne sa jej to oplatilo. Kombinácie látok podporujúcich dlhú a kvalitnú erekciu na báze čisto prírodných zložiek oslovilo nejedného muža. Táto spoločnosť sa venuje výrobe aj ďalších iných suplementačných výrobkov. Na slovenskom trhu sa dajú nájsť ich výživové doplnky pod distribútorom s názvom Augeri-Comgate. Každý ich výrobok sa snažia doslova vyšperkovať na vysokú úroveň kvality. Garantujú vrátenie peňazí, v prípade, že vám ich produkt neprinesie očakávaný výsledok. Peniaze vám ale vrátia iba za každé neotvorené balenie. Preto, ak máte stále pochybnosti o zložení výživového doplnku pre mužov, Erexanu, stačí si overiť certifikát z Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a zistíte, že výrobok spĺňa naozaj prísne štandardy GMP.

Jednotlivé druhy Erexanu

Samotný druh tohto výživového doplnku si môžete zvoliť aj podľa vašich konkrétnych problémov. Výrobca ponúka na výber z rôznych druhov Erexanu, s jednoduchým a rýchlym farebným odlíšením, ktoré vám napovie, na čo konkrétne je daný druh určený.

Erexan Standard je určený na okamžitú podporu tvrdej erekcie. Obsahuje 15 kapsúl a dokáže podporiť dlhú a tvrdú erekciu približne do 60 minút po užití jednej alebo dvoch kapsúl. Jeho cena sa priamo na webových stránkach Erexanu pohybuje od 24,90 EUR za jedno balenie.

Erexan Kontrol vám pomôže, ak vás trápi predčasná ejakulácia. Toto balenie obsahuje 30 kapsúl, dokáže pomôcť do 60 minút a okrem podpory erekcie je určený predovšetkým na predĺženie pohlavného styku, čím sa oddiali ejakulácia. Vyvrcholenie tak príde oveľa neskôr a oveľa intenzívnejšie. Okrem toho prispieva Erexan Kontrol aj k lepšej plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii napriek tomu, že sa nemusí užívať dlhodobo. Môžete si ho kúpiť za 29,90 EUR za balenie.

Erexan Stabil sa odporúča užívať dlhodobejšie, pretože pôsobí na dlhodobé problémy s nízkym libidom a potenciou. Balenie obsahuje preto až 90 kapsúl a pomáha aj pri lepšej plodnosti a podporuje zdravú prostatu. Erexan Stabil je komplexnejší výživový doplnok pre mužov. Užívajú ho predovšetkým muži, ktorí sa snažia s partnerkami splodiť dieťa, ale aj muži vo vyššom veku, ktorí chcú stále žiť aj sexuálne. Zvyšuje celkovú sexuálnu kondíciu, vysokú tvrdosť penisu a znásobuje aj silu orgazmu. Veľmi dobre ovplyvňuje kvalitu a množstvo mužského semena, udržiava správnu rovnováhu hladiny testosterónu a postará sa tým o dlhodobý zdravý sexuálny život v akomkoľvek veku. Napriek tomu, že sa tento výživový doplnok doporučuje užívať dlhodobo, jeho prvé pozitívne výsledky sú citeľné už po 14 dňoch od začiatku užívania kapsúl Erexan Stabil. Cena za balenie tohto registrovaného výživového doplnku sa pohybuje od 47,00 EUR.

Výber je teda naozaj veľký a každý si dokáže nájsť to, s čím konkrétne potrebuje pomôcť.

100 % prírodné zloženie Erexanu

Erexan patrí k výživovým doplnkom, ktoré si získali prvenstvo práve pre svoje zloženie. Tento výrobok exceluje so 100 % prírodným zložením, na rozdiel od iných doplnkov výživy s rovnakým charakterom účinkov. A práve prírodné látky dokážu svojou kombináciou hotové zázraky na počkanie. Nejedná sa o žiadne umelo vytvorené zložky, ako tomu býva zvykom vo väčšine prípadov.

Zloženie výživového doplnku Erexan je tvorené na báze prírodných extraktov a aminokyselín. Bezpečnosť zloženia Erexanu bola laboratórne testovaná a na jeho užívanie preto nie je potrebný žiadny lekársky predpis.

L-Arginín

Táto zložka tvorí základ výživového doplnku Erexan z niekoľkých dôvodov. Prvým je, že táto aminokyselina je súčasťou procesu tvorby oxidu dusnatého, ktorý telo potrebuje pre správne a zdravé fungovanie. Arginín tvorí základnú zložku rôznych výživových doplnkov športovcov, pretože ovplyvňuje aj tvorbu proteínov, stimuluje tvorbu inzulínu a zlepšuje imunitu. Navodzuje pocit energie, znižuje únavu a zlepšuje výkonnosť. Arginín obsahuje napríklad bravčové mäso, vaječný bielok, spirulina, tekvicové semienka alebo arašidy. V súvislosti s podporou erekcie a sexuálnej výkonnosti má arginín vplyv na uvoľnenie hladkého svalstva a lepšiu priechodnosť krvi v tepnách a žilách. Pomáha tak mužom s erektilnou dysfunkciou, pretože pomôže dostatočne prekrviť penis a zlepšiť samotnú erekciu. Dokáže ovplyvniť aj produkciu a kvalitu spermií čím podporuje aj mužskú potenciu.

L-Citrulín

Neesenciálna aminokyselina L- Citrulín je špecifická v tom, že sa v našom tele nachádza len v malom množstve. Dokáže sa však zložitým chemickým procesom premeniť na vyššie spomenutý arginín. Rozdiel medzi týmito dvoma látkami je ten, že L-Citrín dokáže naše telo zužitkovať dlhodobejšie než obyčajný arginín, ktorý sa rozloží ihneď na ornitín a močovinu. Preto je L- Citrulín vhodný pre aktívnych športovcov, ktorí potrebujú okrem dostatočného okysličenia krvi aj dostatok dlhodobej energie. Najvyššiu koncentráciu tejto látky obsahuje napríklad červený melón, tekvica alebo uhorky. Na zvýšenie výkonu v sexuálnej oblasti je teda L-Citrulín naozaj veľmi prospešnou zložkou, vďaka ktorej vydrží penis stoporený dlhú dobu.

L-Lyzín

Esenciálna aminokyselina L-Lysin tvorí základ takmer každého výživového doplnku pre mužov, pretože priamo ovplyvňuje podporu erekcie a posilňuje potenciu. Naše telo si túto látku nedokáže vyrobiť samostatne, preto sa odporúča doplniť ju pomocou výživových doplnkov alebo pestrou stravou ako hovädzie a kuracie mäso, morské plody, ryby, vajcia alebo avokádo. Pri problémoch s erekciou zohráva dôležitú úlohu aj psychická rovnováha. L-Lysin v kombinácii s L- Arginínom dokáže znížiť mieru úzkosti a nervového napätia. Taktiež sa podieľa pri rýchlejšej regenerácii po sexuálnom styku a podporuje energiu pri opakovaných sexuálnych výkonoch.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris je názov pre rastlinu nazývanú Kotvičník zemný. Ide o rastlinu, ktorá ovplyvňuje libido, potenciu a priaznivo vplýva aj na prostatu a lepšiu pohyblivosť spermií. Výťažky z nej nachádzajúce sa práve v Erexane pomáhajú pri nízkej hladine testosterónu u mužov. Ide o veľmi silný prírodný stimulant hladiny testosterónu a teda aj samotnej chute na sex. Okrem toho má močopudné, protizápalové a antiseptické vlastnosti. Celkovo tak pomáha udržať zdravú pohlavnú a vylučovaciu sústavu a navodiť pocit fyzickej sily, mužnosti a zlepšiť aj sexuálnu výkonnosť.

L-Ornitín

Táto aminokyselina aktívne podporuje tvorbu testosterónu v mužskom organizme. Úzko súvisí aj s arginínom, a to tak, že L- Ornitín sa podieľa priamo na tvorbe arginínu a zosilňuje jeho účinky. Obsahujú ju napríklad červené mäso, semená, ryby a mliečne výrobky. V kombinácii L- Ornitín a L- Arginín patria k aktívnym látkam podporujúcim plodnosť, potenciu a imunitu u mužov.

Extrakt z rastliny MACA

Maca patrí k superpotravinám, ktoré sa konzumujú pre veľké množstvo zdraviu prospešných látok. Aj v tomto výživovom doplnku to nie je inak. Extrakt z rastliny maca patrí medzi veľmi silné prírodné afrodiziakum a podporuje celkové zdravie muža, jeho imunitu, výkonnosť, vyrovnanosť a dostatok energie. S tým všetkým súvisí ďalej aj dokonalý milostný akt, na ktorý má mužské telo dostatok energie, chute a výdrže. Maca podporuje tvorbu spermií, pomáha pri impotencii a slabej erekcii. V Erexane tvorí tento životabudič dôležitú zložku, ktorá dopĺňa všetky vyššie uvedené látky.

Užívanie a dávkovanie Erexanu

Výživový doplnok Erexan si môžete zakúpiť najjednoduchšie v online lekárňach, e-shopoch so zdravou výživou alebo priamo na stránke spoločnosti, kde Vám zaručia diskrétne a rýchle dodanie. Je iba na vás, aký druh z rady Erexanu si zvolíte a ako dlho budete daný druh Erexanu užívať. Vhodnú kombináciu jednotlivých balení tohto výživového doplnku si určíte najlepšie podľa vašich osobných preferencií.

erexan recenzia

Vedľajšie účinky

Samotný výživový doplnok Erexan sa neprejavuje žiadnymi vedľajšími účinkami. Jeho prírodné zloženie je zostavené tak, aby jednotlivé látky podporili zdravie muža v tom správnom pomere a aj v prípade vyššej dennej dávky nespôsobili žiadne problémy. Tak ako pri iných výživových doplnkoch, tak aj pri Erexane sa odporúča nepresahovať dennú odporúčanú dávku. Všetky potrebné informácie o tomto výrobku sa spotrebiteľ dozvie na obale a v príbalovom letáku. Každý druh Erexanu je špecifický svojim zložením a použitím, preto je vždy dôležité pozorne si prečítať spomenutý príbalový leták.

Akékoľvek výživové doplnky určite nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Preto sa užívajú iba ako doplnok a v prípade alergie na niektorú látku, ktorá tvorí hlavnú zložku z niektorého druhu Erexanu, je vhodné vyhľadať pomoc lekára alebo lekárnika, ktorý vám poradí, či je daný produkt pre vás vhodný. Samozrejmosťou je tiež nepodávať Erexan pre jeho zloženie tehotným a dojčiacim ženám alebo deťom a maloletým osobám.

Skúsenosti s užívaním

Možno sa na prvý pohľad bude zdať, že pomer ceny a kvality sa pri tomto druhu výživového doplnku stráca, no nižšia cena v porovnaní s inými doplnkami dostupnými na našom trhu je výhoda, ktorú si pochvaľuje väčšina spotrebiteľov. Erexan totiž ponúka porovnateľne dobré účinky za prijateľnejšiu cenu. Nie nadarmo ho odporúča takmer každý spotrebiteľ, ktorý ho vyskúšal. Okrem rýchleho účinku nástupu erekcie sa podľa recenzií zlepšil respondentom aj sexuálny život, zvýšila energia a v neposlednom rade pocítili aj celkové zlepšenie vitality.