Väčšie a pevnejšie prsia môžete mať aj bez plastickej operácie. Vyskúšajte Megaprsia BreastExtra+

Každá žena túži mať pekné a pevné prsia. Niektorým ženám príroda nadelila viac, iným zasa menej. Veľkosť pŕs závisí okrem dedičnosti aj od dĺžky kojenia a u športovo založených žien aj od konkrétneho typu cvičenia. Pekné prsia dokážu dodať žene prirodzené sebavedomie. Ak má žena príliš veľké poprsie, môže jej to spôsobovať ťažkosti s bolesťami chrbtice. Tento problém sa dokáže vyriešiť jedine chirurgickou metódou. O niečo jednoduchšie to majú ženy, ktoré majú menšie poprsie a túžia po väčšom. A nemusia pritom ani absolvovať žiadne chirurgické zákroky. Stačí vyskúšať prírodný výživový doplnok BreastExtra+ od Megaprsia a už o niekoľko týždňov užívania sa môžete tešiť z prirodzene pevnejších a plnších pŕs.

Ako fungujú tabletky Megaprsia BreastExtra+

Zázrak z prírody, ktorý funguje. Tak by sa dal nazvať výživový doplnok BreatExtra+ od Megaprsia. Nie nadarmo patrí medzi jeden z najobľúbenejších produktov na zväčšenie a spevnenie ženského poprsia, ktorý pozná asi každá dáma zaujímajúca sa práve o prírodnú cestu k väčšiemu poprsiu. Spoločnosť vsadila pri ich výrobe na kvalitu v podobe čisto prírodného zloženia, ktoré osloví každú ženu a na silný marketing, ktorý prehliadne len málokto. Spomedzi mnohých výživových doplnkov, ktoré sľubujú zväčšenie pŕs patria práve Megaprsia medzi najrozumnejšie aj v pomere cena a kvalita.

Viditeľné účinky už do dvoch týždňov

Výrobca sľubuje pri pravidelnom užívaní doporučenej dennej dávky výživového produktu Megaprsia BreastExtra+ viditeľné a hmatateľné výsledky zhruba do dvoch týždňov od začiatku užívania. Prírodné látky obsiahnuté v každej tabletke podporia pevnosť, pružnosť a štruktúru pokožky, takže sa prsia stanú pevnejšie a plnšie bez toho, aby sa pokožka neprirodzene napínala tak ako to býva väčšinou po plastickej operácii pŕs. Niekoľko mesačné užívanie zaručí dokonalý výsledný efekt, ktorý si môžete udržať aj dlhodobo, ak si po polročných prestávkach doprajete niekoľko tabliet na doplnenie účinkov.

Zloženie a účinky jednotlivých zložiek v produkte Breastextra+

Základom BreastExtra+ je obsah fytohormónov, ktoré sa nachádzajú vo výťažkoch z rôznych rastlín ako napríklad angelika čínska, jam čínsky, senovka grécka, výťažky zo sóje, fenikel, serenoa plazivá, fenugreek a damiana, v ktorých sú aktívne prírodné látky podporujúce stimuláciu tkaniva prsnej žľazy. Tým sa efektívne a predovšetkým bez akýchkoľvek vedľajších účinkov podporuje prirodzený rast pŕs, čo sa napríklad pri klasickej hormonálnej terapii umelými liečivami nedá vyvrátiť. Tzv. fytoestrogén ukrytý v prírodnej forme dokáže imitovať ženský pohlavný hormón estrogén, čím vyrovnáva celkovú hladinu hormónov ženského tela. Je teda prirodzené, že ak má žena len veľmi málo ženských hormónov, zastaví sa aj jej prirodzený vývoj ženskosti, ktorým prsia nepochybne sú. Vtedy je dobré, ak sa doplnia predovšetkým prírodnou formou.

Jednotlivé zložky, ktoré sú obsahom každej tabletky BreasExtra+ majú predovšetkým nasledujúce vlastnosti:

Angelika čínska (Angelica sinensis)

Postará sa o vyváženosť hormónov ženského tela. Len tak sa dosiahne prirodzená podpora funkcie prsných žliaz a stimulácia na rast tkaniva v oblasti prsníkov. Podporuje produkciu prírodných fytoestrogénov a upravuje tiež menštruačný cyklus. V spojení s ďalšími zložkami pomáha ženám aj v období menopauzy. Ľudovo sa nazýva aj tzv. ženský ženšen, pretože jej pozitívne účinky na celkové zdravie ženy sú preukázateľné už dlhé stáročia.

Damiana (Pastala rozprestretá)

Je dôležitou zložkou tabliet BreastExtra+ pre svoje afrodiziakálne vlastnosti, čím tiež podporuje tvorbu hormónov a pocitu ženskosti. Cítiť sa príťažlivo a vyrovnane totiž tvorí zdravý základ na to, aby naše telo fungovalo presne tak ako chceme.

Jam čínsky

Je u nás málo známa rastlina, no svojimi vlastnosťami pomáha pôsobiť na žľazy s vnútorným vylučovaním, na prekrvenie tkaniva v oblasti hrudníka. Tým zabezpečí potrebné prekrvenie a dostatok prísunu živín práve do pŕs, ktoré dosiahnu lepší rast. Táto liečivá rastlina sa postará o celkové zlepšenie reprodukčného a hormonálneho systému tak, aby všetko fungovalo tak ako má.

Kolagén

V dnešnej dobe patrí medzi veľmi obľúbenú a často pridávanú zložku do väčšiny výživových doplnkov. Ide o látku, vďaka ktorej sa bunkové steny spevňujú a hydratujú. Obsahovo tvorí kolagén takmer 80% tkaniva v pokožke, takže je potrebné, ak sa doplní najmä v miestach, kde sa očakáva napnutie pokožky. Vďaka dostatočnému množstvu kolagénu budú prsia stále pevné a pokožka na nich jemná a hebká.

Fenikel

Používa sa hlavne vo forme čaju v tehotenstve a počas dojčenia. Niet pochýb o tom, že látky obsiahnuté v tejto, v našich končinách korenine, sú efektívne aj pri podpore rastu prsných žliaz. Málokto tiež vie, že fenikel je považovaný za prírodné afrodiziakum a efektívne pomôže pri zmiernení bolestivej menštruácie alebo pri vyrovnaní nestálej hormonálnej hladiny ženského organizmu.

Serenoa plazivá

Obsahuje pre rast poprsia veľmi dôležitú látku, tzv. prolaktín. Ten je zodpovedný za podporu delenia buniek v prsných žľazách. Tie následne začnú rásť a sú pevnejšie a plnšie. Okrem toho je aj serenoa plazivá považovaná za prírodné afrodiziakum, ktoré okrem hormonálnej rovnováhy naviac pôsobí aj na vyrovnanú psychiku a zdravý nervový systém.

Senovka grécka

Obsahuje veľké množstvo flavonoidov, saponínov a fytoestrogénov. Všetky tieto aktívne látky stimulujú rast pŕs a často je spájaná s dojčením a tvorbou materského mlieka počas kojenia. Okrem iného sa senovka grécka používa pri diétach, pretože dokáže pomôcť k štíhlej línii.

Výťažky zo sóje

V podobe izoflavonoidov patria k pomerne najefektívnejším fytoestrogénom, ktoré sa dajú získať z prírodných zdrojov. Pôsobia na tú správnu hladinu estrogénu v ženskom tele, ktorá je bezpečná napríklad v súvislosti so zmenami bunkových štruktúr, ktoré sa môžu zmeniť na rakovinové bunky. Udržuje teda túto hladinu pod kontrolou a tým podporuje zdravý rast pevného a zdravého poprsia.

Kombinácia vyššie spomenutých zložiek sa postarala o vznik naozaj kvalitného produktu, ktorý oslovil svojou filozofiou na báze čisto prírodného zloženia naozaj veľké množstvo žien. Je potrebné tiež dodať, že každý organizmus je iný a inak reaguje na jednotlivé látky, takže výsledok sa nedá očakávať úplne identický pri každej žene, ktorá BreastExtra+ poctivo užíva.

Dávkovanie, užívanie a vedľajšie účinky

Vízia mať krajšie prsia nebola nikdy jednoduchšia. Samotné užívanie je ako u väčšiny výživových doplnkov veľmi ľahko zvládnuteľné. Tabletky BreastExtra+ sa odporúča užívať dlhodobejšie pre lepší výsledný efekt. Pri dávkovaní 2 tabletiek dva krát denne sa môžu už prvé výsledky dostaviť po dvoch týždňoch od začiatku užívania. Následne po dvoch týždňoch môžete dávkovanie zvýšiť až na 3 tabletky 2 krát denne. Ideálna doba užívania je až 9 až 11 týždňov. Začať s užívaním tabletiek BreastExtra+ sa odporúča na začiatku druhej polovice menštruačného cyklu. Sú prípady, kedy sa prsia spevnili a zväčšili o jednu celú veľkosť napríklad pri spojení užívania tabliet spolu s každodennou krátkou masážou pŕs. U niektorých žien sa zasa prsia po užívaní spevnili a pokožka zostala príjemne jemná na dotyk.

megaprsia breastextra recenzia

Základom je neprerušovať užívanie počas celej doby. Netreba sa obávať prísunu prírodných látok podporujúcich zvýšenie ženského hormónu estrogénu, ani počas menštruácie. Bez obáv tiež môžete zostať aj pri otázkach s ukladaním nadbytočného tuku v organizme, pretože tabletky BreastExtra+ nefungujú na princípe ukladania tuku v prsiach ale na základe stimulácie už spomínaného hormónu estrogénu a tým aj stimuláciou rastu prsných žliaz. Užívanie tabliet BreastExtra+ nemá tiež žiadne negatívne vplyvy ak sa užívajú spoločne napríklad s antikoncepčnými prípravkami.

Pre ešte lepší výsledok si doprajte k tomu všetkému aj kvalitnú stravu plnú vitamínov, minerálov, jedzte pravidelne a pestro. Nezabudnite ani na dostatok spánku, pretože práve počas spánku sa organizmus regeneruje.

Vedľajšie účinky u produktov založených na čisto prírodnej báze bývajú zväčša minimálne. Tak ako pri každom výživovom či vitamínovom doplnku, je vhodné sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom v prípade, že sa liečite na niektoré závažné choroby, prípadne ak trpíte alergickou reakciou na niektorú z látok obsiahnutých v tomto výživovom doplnku. Napriek bezpečnosti a žiadnym vedľajším účinkom tabliet BreastExtra+ sa neodporúča, aby ich užívali maloleté osoby, tehotné a dojčiace ženy.

Dodanie, balenie a garancia vrátenia peňazí

Svojim 100% prírodným zložením patrí tento výživový doplnok medzi špičku produktov, ktoré sú na trhu medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Ide o zväčšenie pŕs úplne najprirodzenejšou cestou, a to pomocou výťažkov z bylín, takže výživový doplnok BreastExtra+ od Megaprsia dostanete kúpiť v lekárňach, špecializovaných obchodoch s výživovými doplnkami a samozrejme aj na stránke megaprsia.sk. Ak zvolíte online objednávky, balíček vám dorazí v diskrétnom balení a vyzdvihnúť si ho môžete podľa miesta bydliska napríklad aj osobne na niektorom z výdajných miest.

Aj tu platí pravidlo, že väčšie balenie si môžete kúpiť za výhodnejšiu cenu. Tabletky sú balené v plastovej fľaštičke a na výber je tak veľa možností, ako veľké balenie si dokážete zakúpiť, že si vyberie naozaj každá žena. Najmenšie balenie obsahuje 30 kapsúl, jeho cena sa pohybuje priamo na stránkach spoločnosti Megaprsia od 14,90 € a je určené na tzv. skúšobné týždňové obdobie. Cenovo najvýhodnejšie vás vyjde najväčšie balenie, ktoré pozostáva zo štyroch fľaštičiek, ktoré spolu obsahujú až 360 kapsúl, určených na 3 mesiace užívania. Cena tohto výhodného balenia sa pohybuje na 128,00 €, takže sa naozaj oplatí investovať do tohto väčšieho balíka.

Ak začnete užívať tabletky BreastExtra+ a budete mať pocit, že váš organizmus nereaguje tak ako by ste si predstavovali, môžete využiť možnosť vrátenia peňazí za každé neotvorené balenie. Taktiež sa odporúča po doužívaní tabliet po troch mesiacoch, aby si žena dala od užívania ďalšej dávky prestávku na približne pol roka a až následne začala užívať mesačnú dávku tabliet na udržanie hladiny hormónov a tým aj udržanie veľkosti poprsia, ktoré sa jej vďaka zvýšenej dávke na samotnom začiatku užívania podarilo dosiahnuť.

Skúsenosti s užívaním doplnku BreastExtra+

Užívateľky doplnku BreastExtra+ si pochvaľujú najmä pomer ceny a kvality. U väčšiny sa prejavili prvé účinky v podobe pevnejšieho poprsia už po niekoľkých týždňoch a mierne zväčšenie, ktoré nasledovalo postupne pravidelným užívaním. Recenzie v niektorých prípadoch ukázali, že niektoré zákazníčky očakávali rýchlejší rast pŕs, no až postupným dlhodobejším užívaním dospeli k záveru, že konečný efekt stál naozaj za to a bol trvácnejší.