Spríjemnite si obdobie menopauzy s prírodnými tabletkami Menox45

Každá žena si počas svojho života prechádza obdobím menopauzy. Ide o prelom medzi plodnosťou a prirodzeným starnutím a postupnou stratou plodnosti. Toto obdobie trvá u každej ženy rôzne dlhé obdobie a môže sa tiež prejavovať s rôznymi odchýlkami príznakov typických pre menopauzu. Niet preto pochýb o tom, že si toto obdobie možno spríjemniť a prežiť ho v dobrom zdraví a dobrej nálade. S tým všetkým vám môže pomôcť napríklad aj výživový doplnok špeciálne určený pre ženy v období menopauzy, Menox45. Problémy, ktoré sa najčastejšie spájajú práve s týmto obdobím, si dokážete aj vy zmierniť pomocou účinných látok, na báze čisto prírodného charakteru, čím prospievate vášmu organizmu.

Menox45 ako psychická a fyzická podpora v období menopauzy

Mnohé ženy prežívajú obdobie menopauzy ťažko. Nedokážu sa zmieriť s prirodzeným procesom starnutia. Kolísavá hladina ženského hormónu estrogénu má za následok výkyvy nálad, priberanie, zlý spánok, nočné potenie sa, či návaly tepla. V horších prípadoch sa dostavia až depresie, psychické choroby, problémy s močením, bolestivý sexuálny život alebo výkyvy krvného tlaku. Každý ženský organizmus je iný a každá žena vníma tieto príznaky menopauzy odlišne. Jedným z možných riešení, ako tieto príznaky zmierniť, je užívanie hormonálnej liečby, ktorú určí lekár. Ide o dodanie potrebných hormónov, ktoré potláčajú výkyvy a prejavy klimaktéria a menopauzy. No umelo vytvorená liečba máva často svoju daň v podobe vedľajších účinkov, aplikuje sa dlhodobo a taktiež nie je určená pre ženy s iným druhom ochorenia, predovšetkým srdcovo-cievnym ochorením, problémami s vysokým tlakom alebo prekonanou trombózou.

Spríjemnenie obdobia klimaktéria a menopauzy ide aj prírodnou cestou. Zmiernenie vyššie spomenutých symptómov dokáže ovplyvniť pri dlhodobom užívaní práve výživový doplnok Menox45, ktorý je vyvinutý na čisto prírodnej báze. Netreba sa teda obávať, že ide o umelo vytvorené liečivo obsahujúce hormóny alebo iné umelé látky. Menox45 síce tiež dokáže pozitívne ovplyvniť hladinu estrogénu v ženskom organizme, no iba pôsobením čisto prírodných vitamínov, minerálov, stopových prvkov a výťažkov z rôznych rastlín, ktoré sa zvykli používať v ľudovom liečiteľstve už celé stáročia. Celkovo tiež pomáhajú podporiť imunitu a vitalitu celého tela a pozitívne podporiť nervový systém. Menox45 je predurčený na dlhodobé užívanie, vďaka ktorému sa ženský organizmus lepšie popasuje s prichádzajúcimi zmenami obdobia menopauzy a klimaktéria. Tieto obdobia sú o to ľahšie zvládnutejšie a prejavia sa s podstatne menšími príznakmi, ktoré ženám spôsobujú nepríjemnosti.

Prírodný výživový doplnok overený kvalitou

Len málo laboratórií na svete vsadilo na výskum čisto prírodných látok v súvislosti s využitím možnosti alternatívnej medicíny pre ľudský organizmus. Spoločnosť z Belgicka, Biolab SA sa toho nebála a na základe viacerých pokusov, pozorovaní a výskumov zistila, že hormonálnu hladinu u mužov aj u žien je efektívne a prirodzené podporovať práve prírodnými zložkami bez akýchkoľvek prímesi alebo umelých prídavných látok. Spoločnosť sa tak dostala na prvé miesta v rebríčku európskych spoločností, ktoré sa zaoberajú práve čisto prírodnými preparátmi. Okrem výživových doplnkov pre ženy sa venujú aj výskumu a výrobe doplnkov pre mužov.

V Čechách a na Slovensku môžete nájsť výhradného distribútora tejto belgickej spoločnosti, konkrétne pod názvom World CZ, s.r.o. Tá ponúka ich 100% prírodné produkty a preparáty so značkou kvality.

Garancia vrátenie peňazí

Výrobca výživových doplnkov Menox45 vsadil na kvalitu z prírody a skúsenosti. Na svojich webových stránkach ponúka dokonca možnosť vyskúšať si tablety Menox45 takzvane na skúšku na dobu 30 dní. V prípade, ak vám nebudú vyhovovať, môžete čiastočne spotrebované balenie vrátiť a predajca vám preplatí celú objednávku. Takáto možnosť sa vidí naozaj málokedy.

Menox45 a jeho zloženie

Tento ženský výživový doplnok je zložený z čisto prírodných látok. Obsahuje predovšetkým výťažky z rastlín, ktoré sa dlhodobo používajú v ľudovom liečiteľstve, pretože majú pozitívny vplyv na ženský organizmus a jeho choroby. Medzi hlavné prvky, ktoré sú obsiahnuté v tomto výživovom doplnku špeciálne šitom na mieru ženám, patrí Maca peruánska, Hloh obyčajný, Ploštičník strapcovitý a Ďatelina lúčna. K tomu je ešte pridružený pre ženský organizmus tak veľmi potrebný zinok a mnohé iné vitamíny, minerály a stopové prvky. Pozrite sa, čo všetko dokážu jednotlivé zložky prípravku Menox45:

Maca peruánska

Maca peruánska podporuje vyváženosť rovnováhy ženských hormónov celé stáročia. Obsahuje tzv. glukozinoláty, ktoré dokážu efektívne stimulovať organizmus, čím si prirodzene stráži primeranú a predovšetkým vyrovnanú hladinu hormónov. Postupným vekom sa v tele ženy stráca najdôležitejší hormón, estrogén. Ten si ženské telo dokáže vytvoriť opätovne dlhodobou stimuláciou pomocnými látkami, ktorými Maca peruánska určite je. Okrem toho je Maca peruánska dôležitá ako silný prírodný antioxidant, ktorý je zodpovedný sa celkové zdravie organizmu, vyrovnanú náladu, jasnú myseľ a v neposlednom rade je skvelým zdrojom minerálov, esenciálnych mastných kyselín a aminokyselín. Naši predkovia ho používali na liečbu gynekologických a urologických ťažkostí a ako podporu k rýchlejšiemu otehotneniu.

Obsahuje veľké množstvo esenciálnych aminokyselín, fytosterolov, glukózu, fruktózu a nasýtené a nenasýtené mastné kyseliny. Z vitamínov spomeňme napríklad vitamíny B1 a C, ktoré pôsobia na nervovú sústavu, znižujú vyčerpanosť a únavu, podporujú srdce a celkové zdravie organizmu. Medzi základné minerály spomeňme predovšetkým vápnik, ktorý je tu najviac zastúpený a vplýva na zdravie kostí, kĺbov a svalov. Ďalej tu možno nájsť meď, zinok a draslík, ktorých účinky sa prejavujú v podpore imunitného systému, zdravej funkcii svalov a dobrému zraku. Minerály ako fosfor, a železo ovplyvňujú tvorbu krvi, konkrétne tvorbou červených krviniek, hemoglobínu a okysličenia krvi, a tiež ochraňujú správne fungovanie bunkových membrán v tele. Mangán a selén chránia predovšetkým bunky pred procesom oxidácie, ovplyvňujú štítnu žľazu, postarajú sa o zdravé zuby, nechty, vlasy a pružnosť pokožky. K celkovému uvoľneniu svalov, psychickej pohode a vyrovnanosti dopomôže pre ľudský organizmus tak veľmi potrebné magnézium.

Hloh obyčajný

Hloh obyčajný sa používa na zmiernenie príznakov menopauzy najčastejšie v podobe čajov. Účinný extrakt z tejto rastliny je dôležitou súčasťou výživového doplnku Menox45. Okrem iného je vyhľadávaný pre liečivé účinky súvisiace s ustálením kolísavého krvného tlaku, zdravým kardiovaskulárnym systémom, zlepšením pamäte a postará sa aj o zdravý nervový systém a psychickú pohodu a rovnováhu.

Ploštičník strapcovitý

Táto menej známa bielo kvitnúca rastlina dorastajúca až do výšky jedného metra sa používa na prevenciu a potlačenie nepriaznivých príznakov pred a počas obdobie menopauzy, a to znížením podráždenosti, menej častými výkyvmi nálad, znížením návalov tepla a menej častým nočným potením. Okrem toho sa používa ako veľmi liečivá bylinka pre zdravie ženy, pretože pomáha pri fungovaní celého močového a pohlavného ústrojenstva, ktoré je práve v období klimaktéria veľmi citlivé na akékoľvek zmeny.

Taktiež ochraňuje pred vznikom osteoporózy, ktorou trpí drvivá väčšina žien v prechode.

Ďatelina lúčna

Mnoho ľudí ani len netuší, že extrakt z kvetov ďateliny lúčnej je tak veľmi liečivý.  Pre ženský organizmus je ideálny predovšetkým ako pomoc pri zvládnutí obdobia klimaktéria, ktoré je sprevádzané nadmerným potením, zmenou nálad, depresiami, poruchami spánku a svalovým napätím. Tieto všetky príznaky sa vďaka extraktu z ďateliny lúčnej dajú zvládnuť oveľa jednoduchšie, pretože sú v ňom obsiahnuté veľmi účinné rastlinné estrogény – izoflavóny.

Táto bežne rastúca bylina obsahuje silice, ktoré majú silné dezinfekčné účinky. Okrem toho sa spolu s trieslovinou dokážu efektívne postarať o lepšie trávenie a vďaka sťahujúcim účinkom vyliečia rôzne zápaly hrdla, hltana a ústnej dutiny. Na vonkajšie použitie je extrakt vhodný na liečbu kožných infekcií.

Jednotlivé druhy balení Menox45

Tak ako väčšina predajcov s výživovými doplnkami, tak aj spoločnosť Biolab SA vsadila na ponuku niekoľkých možností zakúpenia výživového doplnku pre ženy, Menox45. Aj tu platí všeobecné pravidlo, že väčšie balenie je cenovo najvýhodnejšie. Vsaďte preto na dlhodobé užívanie Menox45, ktoré vám pomôže zvládnuť obdobie klimaktéria, a ktoré je aj cenovo výhodnejšie.

Menox45

Tento typ produktu obsahuje v balení 30 tabliet a na svojich webových stránkach ho predajca ponúka za sumu 21,99 EUR. Ide o štandardné balenie tabliet v blistri v papierovej krabičke.

Menox45 Forte

Balíček Menox45 Forte obsahuje hneď dve balenia, čiže spolu 60 tabliet a cena za tento balíček je aktuálne po zľave 32,99 EUR.

Menox45 Extra Forte

Ak chcete získať najväčšiu zľavu, predajca ponúka aj možnosť zakúpiť si balíček s tromi baleniami, Menox45 Extra Forte, ktorý obsahuje až 90 tabliet. Cena sa pohybuje na stránkach predajcu okolo 42,89 EUR po aktuálnej zľave a je vhodná na dlhodobé užívanie a predchádzanie všetkým vyššie spomenutým ťažkostiam obdobia menopauzy.

Užívanie a dávkovanie

Tabletky Menox45 sa užívajú podľa návodu v príbalovom letáku, a to jedna tabletka denne, najlepšie ráno počas jedla. Tým sa zabezpečí najefektívnejšie vstrebávanie aktívnych látok priamo v tenkom čreve. Okrem informácie o dennej odporúčanej dávke sa v príbalovom letáku ďalej dozviete presné zloženie jednotlivých látok, informácie o výrobcovi a distribútorovi alebo odporučenie na správne skladovanie. Balenie Menox45 sa odlišuje od ostatných výživových doplnkov tým, že jednotlivé tablety sú balené samostatne v blistri a nie ako väčšina týchto doplnkov, v plastovej fľaštičke. Toto praktické balenie vám tak umožní zobrať si presný počet tabliet kdekoľvek so sebou bez toho, aby vám zavadzala celé celé balenie vo fľaštičke.

menox45 recenzia

Aj keď je výživový doplnok Menox45 vytvorený na čisto prírodnej báze, s jeho užívaním to netreba nijako preháňať, pretože nedokáže nahradiť bežnú pestrú a vyváženú stravu. Dennú odporúčanú dávku nie je vhodné prekračovať, a taktiež nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy alebo maloleté osoby. S užívaním výživového doplnku Menox45 sa treba poradiť s lekárom alebo lekárnikom predovšetkým v prípade, ak trpíte alergiou na niektorú látku, ktorú tento výživový doplnok obsahuje. Pozor by si mali dať tiež pacientky, ktoré sa liečia na choroby pečene.

Tento výživový doplnok pre ženy v období klimaktéria si kúpite bez predpisu lekára iba cez oficiálnu webstránku Menox45.

Skúsenosti užívateliek s doplnkom Menox45

Pozitívne hodnotenie získal tento výživový doplnok takmer u každej zákazníčky. Svojim prírodným zložením sa zaradil medzi najvyhľadávanejšie produkty, ktoré pomáhajú skvalitniť obdobie menopauzy. Väčšina zákazníčiek, ktoré užívajú Menox45 dlhodobo, si pochvaľujú napríklad zmiernené príznaky menopauzy ako menšie výkyvy nálad, lepšia kondícia, viac energie a v neposlednom rade aj opätovná chuť na sexuálny život.