Super prsia + štíhla línia – ako je to s prípravkom na zväčšenie poprsia?

Väčšina žien túži po tom, byť prirodzene krásna. Najviac sa pri tom hovorí v spojitosti so štíhlou postavou a pevnými a krásnymi prsiami. Niektoré sa s touto túžbou zmieria, iné podstupujú množstvo diét a ďalším k tomu dopomôžu rôzne chirurgické zákroky. Máloktorej sa však podarí výsledok, po akom túžili. Dosiahnuť predsa vytúženú postavu a nestratiť pritom poprsie sa nedá, alebo áno?

Práve voľne dostupné tabletky s názvom Super prsia + štíhla línia sú určené pre ženy, ktoré chcú prirodzene schudnúť, prípadne si udržať štíhlu líniu, a popritom si bez chirurgického zákroku spevniť a zväčšiť poprsie. Užívanie je bezpečné a výsledok dlhodobý. Poďme sa teda na tento prípravok pozrieť podrobnejšie.

Super prsia a štíhla línia? Základné info o prípravku

Voľne dostupný prípravok prírodného charakteru Super prsia + štíhla línia patrí medzi riadne registrované prípravky. Môže ich ponúkať akákoľvek lekáreň, keďže spĺňajú všetky požiadavky pre uvedenie na trh.

Možno si hovoríte, že sú to len obyčajné tabletky, ktoré koniec koncov nepomôžu, ale môže ísť o dobrý marketing. Samozrejme, že prírodnou a prirodzenou cestou si z malých pŕs nevyčarujete veľké, a teda výsledná zmena nebude predstavovať niekoľko čísel navyše. Tieto tabletky však ponúkajú zaujímavú formu zlepšenia stavu poprsia, a to ako jeho veľkosti, tak aj jeho formy.

Výrobca a certifikáty

Výrobok Super prsia + štíhla línia je prémiový výrobok slovenskej spoločnosti Imperial Vitamins s.r.o. so sídlom vo Vrútkach. Na trhu pôsobí od roku 2010, pričom najskôr sa zaoberali tehotenskými a ovulačnými testami pre ženy.

Ako sami vidíte, táto firma nie je na Slovensku žiadnym nováčikom a prípravkom pre ženy a mužov sa venuje už niekoľko rokov. Samotné tabletky Super prsia + štíhla línia sú vyrábané v súlade s prísnymi pravidlami GMP, sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, odskúšané v laboratórnych podmienkach a majú niekoľko certifikátov.

Zloženie prípravku Super prsia + štíhla línia

Ako sme už spomenuli, Super prsia + štíhla línia sú prírodného charakteru. Jej účinné látky pochádzajú väčšinou z výťažkov z rôznych liečivých bylín a z aminokyselín. Neobsahuje žiadne chemikálie či umelo vyrobené zložky.

Obsah účinných látok v 1 kapsule

 • extrakt z plodov Palmy plazivej (Serenoa repens) 116 mg
 • extrakt z koreňa Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum) 73 mg
 • extrakt z Dioskórei huňatej (Dioscorea villosa) 66 mg
 • extrakt zo semien Feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare) 66 mg
 • extrakt z Benediktu lekárskeho (Cnicus benedictus) 50 mg
 • aminokyselina L-tyrozín 43 mg
 • extrakt z morských rias Kelp (Ascophyllum nodosum) 30 mg
 • extrakt z Angeliky – ženský ženšen (Angelica sinensis) 16 mg
 • extrakt z listov Damiány (Turnera diffusa) 16 mg
 • extrakt zo Srdcovníka obyčajného (Leonurus cardiaca) 16 mg
 • protihrudkujúca látka stearan horečnatý

Palma plazivá (Serenoa repens, Saw Palmetto)

Extrakt z palmovitej rastliny zvanej aj Saw Palmetto napomáha regulácii estrogénu v tele ženy. To má za následok normalizáciu pohlavných žliaz a môže mať vplyv aj na množenie buniek prsnej žľazy. Vo výsledku tak prispieva k prirodzenému zväčšeniu poprsia.

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)

Extrakt z koreňa a semien Senovky gréckej sa v prípravku Super prsia + štíhla línia nachádza najmä pre svoje stimulujúce účinky. Podporuje tvorbu materského mlieka a vplýva aj na zväčšenie objemu poprsia. Navyše má aj antioxidačné účinky, čo je v dnešnej dobe veľmi pozitívne.

Za svoje účinky ohľadom podpory rastu prsného tkaniva môže vďaka látke zvanej diosgenín. Ten stimuluje tvorbu estrogénu a má potvrdený mastogenický efekt. Zaujímavosťou je aj jeho potenciálne využitie pri liečbe rakoviny prsníka.

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa, Wild yam)

Extrakt z Dioskórei zvanej aj Wild yam je bohatým zdrojom prírodných fytoestrogénov. Tieto látky prispievajú k normalizácii hladiny hormónov, vďaka čomu zlepšujú napríklad príznaky menopauzy.

Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare)

Fenikel obyčajný sa radí k prírodným afrodiziakom. Pozitívne vplýva na rovnováhu ženských hormónov a prispieva aj k bezproblémovej menštruácií bez vedľajších sprievodných príznakov. Pozitívny vplyv má aj na činnosť mliečnych žliaz a pomáha pri príznakoch spojených s menopauzou.

Benedikt lekársky (Cnicus benedictus)

Ďalšou z tradičných liečivých rastlín využívaných v prípravku Super prsia + štíhla línia je Benedikt lekársky. Aj táto rastlina je výborným zdrojom už spomínaných fytoestrogénov. Prispieva tak k hormonálnej rovnováhe u žien a k zmierneniu príznakov menopauzy.

L-tyrozín

Ďalšou zložkou prírodného prípravku je aj neesenciálna aminokyselina L-tyrozín. Táto látka podporuje dopamín a tým potláča chuť do jedla. Navyše je dôležitá pre správne fungovanie hormonálnej sústavy.

Morské riasy Kelp

Počuli ste už o morskej riase Kelp? Táto riasa je bohatým zdrojom minerálov, pričom ich obsahuje aj niekoľko desiatok. V prípravku je využitá pre zlepšenie stavu vlasov, pokožky a nechtov, no najmä pre svoje účinky na spaľovanie tukov, vďaka ktorým podporuje štíhlu líniu.

Angelika (Angelica sinensis, ženský ženšen)

Ďalšou známou rastlinou využívanou najmä v Ázii je Angelika, tzv. ženský ženšen. Má výborný vplyv na hladinu estrogénu v ženskom tele. Je zdrojom spomínaných fytoestrogénov, čím pomáha k hormonálnej rovnováhe.

Damiána (Turnera diffusa)

Rastlinu Damiánu môžete nájsť v zložení rôznych prípravkov na zvýšenie sexuálneho apetítu. Ide totiž o známy prírodný sexuálny stimulant. Navyše má vplyv aj na hormonálnu rovnováhu a takisto podporuje činnosť prsných žliaz. Zákonite teda patrí k zloženiu prípravku Super prsia + štíhla línia.

Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca)

Poslednou zložkou prípravku je extrakt zo Srdcovníka obyčajného. Táto rastlina je zdrojom fytoestrogénov, vďaka čomu podporuje nervový a kardiovaskulárny systém. Do zloženia tohto prípravku sa dostala pre jej vplyv na hormonálnu sústavu.

Účinky prípravku Super prsia + štíhla línia

Vďaka svojmu bohatému prírodnému zloženiu sa prípravok Super prsia a štíhla línia pýši hneď viacerými účinkami. Nie je to teda iba o zväčšení pŕs, ale aj o pomoci v ďalších oblastiach.

Zväčšenie poprsia

Hlavným účinkom prípravku je zväčšenie poprsia. Špeciálna kombinácia extraktov z rôznych rastlín a bylín využíva cenné látky ako fytoestrogény na zväčšenie poprsia. Fytoestrogény sú totiž veľmi podobné prirodzeným estrogénom, ktoré majú okrem iného vplyv aj na delenie buniek tkaniva prsnej žľazy. Tým podporujú jej rast, a teda zväčšenie poprsia.

Spevnenie poprsia

Komplexné zloženie prípravku Super prsia + štíhla línia pôsobí nielen na zväčšenie, ale aj spevnenie poprsia. Zlepšenie pevnosti a pružnosti pŕs dokonca niektoré recenzentky uvádzajú ako prvý účinok, ktorý si na sebe všimli.

super prsia štíhla línia recenzia

Podpora pri ženských problémoch

Ako sme spomenuli pri účinkoch jednotlivých zložiek produktu, svojím zložením podporuje aj hormonálnu rovnováhu. S tým je spojené zlepšenie priebehu menštruácie, zníženie jej nepríjemných sprievodných príznakov či dokonca zmiernenie príznakov v klimaktériu. Pomôcť vám tak môžu aj s problémovou a bolestivou menštruáciou či napríklad s nepravidelným cyklom.

Štíhla línia

Super prsia + štíhla línia nie je len o zväčšení či spevnení poprsia. Aj keď to môže znieť neuveriteľne, niektoré látky obsiahnuté v prípravku naozaj pôsobia aj na kontrolu vašej hmotnosti. Aminokyselina L-tyrozín potláča chuť do jedla a morské riasy Kelp zase podporujú spaľovanie tukov. Nie je to však ani tak o chudnutí, ako o udržaní si pôvodnej hmotnosti aj v prípade nárastu pŕs. Práve toho sa totiž obáva mnoho žien a väčšie prsia si hneď spájajú s vyššou hmotnosťou.

Krajšia pokožka a vlasy

Zaujímavým benefitom prípravku je jeho pozitívny účinok na pokožku, vlasy a nechty. Účinok je pritom najviac viditeľný na pokožke poprsia. To je po čase celkovo nielen pružnejšie a pevnejšie, ale aj na dotyk hebkejšie. Najlepšie účinky majú v tomto smere morské riasy Kelp, nakoľko sú bohatým zdrojom mnohých minerálov a výživných látok.

Nežiaduce účinky

Nakoľko je produkt čisto prírodného charakteru, výrobca neuvádza žiadne vedľajšie účinky. Pre svoje prírodné zloženie sa však môžu vyskytnúť alergické reakcie na jednotlivé zložky prípravku. Riziko vedľajších účinkov je však v tomto prípade minimálne.

Kontraindikácie

Prípravok Super prsia + štíhla línia nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy či pre deti. Takisto by sa mu mali vyhýbať ženy s alergiou na jednotlivé zložky prípravku. V prípade problémov s hormonálnym systémom je užívanie prípravku lepšie konzultovať s lekárom.

Užívanie

Aby ste s prípravkom Super prsia a štíhla línia dosiahli čo najlepšie výsledky, je ho potrebné užívať pravidelne a dlhodobo. Výrobca uvádza na obale prípravku maximálnu dennú dávku 3 tabletky. Najlepšie je rozdeliť si to rovnomerne, a teda tabletku ráno, tabletku na obed a tabletku večer. Zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, aby ste podporili ich vstrebávanie. Pre ešte lepší účinok sa odporúča ich kombinácia s krémom Super Prsia.

Skladovanie

Tabletky je vhodné skladovať na tmavom mieste s teplotou do 25 °C a chrániť ich pred vlhkom.

Skúsenosti redakcie

Cez 90 % recenzií, s ktorými sme sa doposiaľ stretli, bolo pozitívnych, a to najmä v oblasti spevnenia poprsia. Mnoho žien uvádza spevnenie poprsia ako pozitívum prípravku častejšie ako zväčšenie poprsia.

Posun vo veľkosti poprsia nie je okamžitý a ani nijak výrazný, takže zväčšenie o niekoľko veľkostí nečakajte. Zväčšenie poprsia trvá aj niekoľko mesiacov, pričom optimálne výsledky ženy zaznamenávali po užívaní intenzívnej kúry po dobu dvoch mesiacov a následne udržiavacej kúry každého pol roka.

Najčastejšie otázky

Nenašli ste v článku dostatok informácií? Pozreli sme sa na najčastejšie otázky ohľadom prípravku Super prsia + štíhla línia a našli pre vás na ne odpovede.

Aké má Super prsia + štíhla línia balenia a aké sú ich ceny?

Tento výrobok sa dal kúpiť v troch baleniach. Prvé, takzvané štartovacie, obsahuje 30 tabliet. Druhé, pokračovacie, obsahuje 60 tabliet a tretie, ktoré sa nazýva aj kompletná procedúra, obsahuje 90 tabliet. Teraz si viete kúpiť balenie po 30 tabliet, balenie po 90 tabliet a zvýhodnené balíčky spolu s krémom Super Prsia.

Štartovací balíček s 30 tabletami stojí 19,90 eur. 90-kapsulové balenie stojí 29,90 eur. K dispozícií máte aj zvýhodnené balenia 30 + 10 kapsúl spolu s krémom Super Prsia za 29,90 eur či 90-kapsulové balenie s krémom za 34,90 eur.

Kde kúpim tabletky Super prsia + štíhla línia?

Prípravok sa dá kúpiť buď priamo v e-shope dodávateľa, alebo aj v lekárni. V lekárni sa vám však môže stať, že nebudú mať na sklade konkrétne balenie a cena môže byť o čosi vyššia. Práve eshop dodávateľa vám zaručí originalitu a najnižšiu cenu výrobku.

Ako dosiahnem čo najlepšie výsledky?

Optimálne a dlhotrvajúce výsledky dosiahnete iba pravidelným a dlhodobým užívaním tabletiek. Výrobca dokonca odporúča ich kombináciu s krémom Super Prsia. Podľa neho je najvhodnejšie užívať štartovacie balenie s 30 tabletkami, následne 2-krát pokračovacie balenie s 90 tabletkami. Týchto dohromady 210 kapsúl vám pri užívaní 3 tabliet denne vydrží na obdobie 2 mesiacov a 10 dní. Následne je vhodné pokračovať takzvanou udržiavacou kúrou, a to 90-tabletkovým balením s užívaním jednej tabletky denne. Takto by vám malo balenie vydržať ďalšie 3 mesiace.

Kedy sa dostavia prvé výsledky?

Ako sme povedali, Super prsia + štíhla línia je prípravok s čisto prírodným zložením. Aj preto je jeho intenzita a nástup účinkov individuálny. U niektorých žien sa dostavia prvé výsledky už po dvoch týždňov od začiatku užívania, pričom ako prvé si všímajú spevnenie poprsia.

Slovo na záver

Medzi najväčšie výhody prípravku Super prsia + štíhla línia patrí jeho prírodné zloženie plné naozaj zaujímavých a aktívnych látok. Podľa dostupných recenzií má prípravok vplyv ako na zväčšenie, tak aj spevnenie poprsia. Nemá žiadne známe vedľajšie účinky a dostať ho aj bez lekárskeho receptu. Ak teda máte záujem o krajšie a pevnejšie poprsie, práve tento prípravok môže byť tou správnou voľbou.